Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérnétek el a benzinkölts...

Hogy kérnétek el a benzinköltséget a helyemben? Elkérnétek egyáltalán?

Figyelt kérdés

Kaptam egy autót anyukáméktól most tavasszal.


Mióta itt van nálam, az unokatestvérem hetente talál ki valamit, menjek érte, menjek el ezért-azért, vigyem el hozzá, menjünk el kirándulni.


Múltkor is kitalálta, hogy egynapos túrára menjünk el vidékre, a benzinköltség 30 ezer volt.

Úgy voltam vele, hogy jó, majd az ebédet fizeti, de ott simán közölte a pincérrel, hogy külön fizetünk. Ez a másik, hogy tőlem minden pénzt elkér, múltkor jött hozzám, mondta, hogy még beugrik a Mekibe, én kérek valamit? Kértem két sajtburgert, simán elkérte az árát.


Kapok külön pénzt a tankolásra, nem a zsebpénzemből megy, de nem úgy kapom, hogy akkor furikázzak más miatt állandóan, járjam meg egy héten 3x az Ikeát, meg menjünk le hétvégén a Balatonhoz... Nem akarom megbántani se, illetlen sem akarok lenni, de múlt héten pl. többet volt használva az autóm miatta, mint miattam.



máj. 13. 14:51
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
99%
Pisti, akkor tudlak elvinni x helyre, ha kifizeted a benzint
máj. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
96%
30 ezer?? Nekem egy hónapban ennyi. Ha ő fizetné a benzint én akkor se érnék rá ilyen sokszor, van nekem magánéletem. Simán mondd meg neki, hogy nincs megtankolva az autó, most kereted sincs rá. Viccesen jegyezd meg, hogy mentek, ha ő tankol. Miért nem akarod te megbántani, amikor ő ekkora tapló?
máj. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 Duke81 ***** válasza:
100%

"Nem akarom megbámtani"

Bántsd meg nyugodtan! Tudnia kell a helyén kezelni a dolgokat.

máj. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
96%
Igen, igazad van, én sem bántanám meg. Én valami sokkal rosszabbat tennék, mint egy sima megbántás :D
máj. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
98%
Úgy, hogy kinyitod a szádat, levegőt veszel, és azt kiengedve a hangszálaiddal, száddal ill. nyelveddel szavakat formálsz, hogy "oké, a benyát te állod". Mi ezen a nehéz???
máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%

Ú most úgy felidegesítettél kérdező.

Basszus, te is úgy kapod a pénzt benzinre és csak furikázol másokat ingyen?

Mi az hogy kérd el?

Alapnak kellene lennie mindenkinek hogy nem ingyen megy a kocsi.

Jó nagy madár vagy és jól le lehet húzni. Erre figyelj később is az életed során. Itt az első lehúzó az uncsitesó. Még hozzá rokon. Legközelebb megmondod neki hogy ennyi lesz előre. Nem utólag , előre . Aztán vastagon fogjon a tollad. Hidd el, többet nem kell vinni sehova. És biztos vagyok benne, hogy ő nem furikázna téged nem hogy ingyen, pénzért sem.

máj. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
98%

De még ha fizetné is a benzint, nem vagy te a sofőrje.

Minek szállítod őt ide-oda? Erről gyorsan szoktasd le.

máj. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 Rakott karfiol ***** válasza:
100%

Ez inkább önismereti probléma és a határhúzás hiánya.

Erre nem lesz elég pár válasz tőlünk.

máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
14%
ezaz mikor csak megszületni vót nehéz :D
máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 Duke81 ***** válasza:
100%
Az már csak hab a tortán, hogy súlyos tízezrekkel behúz és még a csöves hambinak is elkéri az árát! Úgy hagytam volna ott a két burgerrel a parkolóban, hogy csak pislog utánam ahogy elhajtok!
máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!