Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiányzik a sosem látott...

Miért hiányzik a sosem látott mostohatesóm?

Figyelt kérdés

Apu régi kapcsolatából van egy nővérem. Sokszor nagyon hiányzik, pedig még sose találkoztam vele. Nincs tesóm egyke vagyok. Iwiwen láttam őt.

Meglátogassam egyszer? Vagy hülyeség? Hiszen gondolom apa nélkül nőtt fel, bár nem biztos. Lehet hogy utálna engem.


2010. szept. 1. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mintha rólam írtál volna!

Az én apámnak 4 gyereke van 3 anyától,az utolsó vagyok én,és van egy nővérem,akit még soha nem láttam.

Én is már kerestem mindenhol,hogy felvegyem vele a kapcsolatot,de nem találtam,pedig pár utcányira nőtt fel,mint ahol most lakunk a családommal.

Ha megtalálnám én felkeresném!

Ne aggódj,biztos nem küld el,egy próbát megér:)

2010. szept. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2%
Legyen egész életedben ez a legnagyobb probléma! Irigyellek!
2010. szept. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Keresd meg ha szeretnéd de ne ringasd magad álomvilágba, lehet hogy tényleg utál, hogy tök közönbös vagy neki, persze lehet hogy örül majd egy új rokonak de ne légy túl optimista mert te is sérülhetsz és az ő sebeit is feltépheted.
2010. szept. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg nem lesz oda érted, hisz miattatok hagyta el őt az apja. De megér egy próbát, értékelni fogja hogy próbálkozol. Ha elhajt, gazdagabb vagy egy tapasztalattal és már nem hiányozni fog hanem nyugodtan utálhatod:) ha összebarátkoztok, annál jobb.
2010. szept. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, nekem van egy nővérem és egy bátyám, de egyiket sem ismerem. Engem is érdekelne pedig, legalább megnézném hogy néznek ki, vagy valami, de még fényképen sem láttam őket :)
2010. szept. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az első dolog: ő a féltesód, nem mostoha, :) , de amúgy én is így vagyok vele, nekem 3 nagyobb fiú (illetve már férfi)-féltesóm van, és nem tudom, hogy megkeressem-e őket, érdekelne, csak félek, nem is tudok róluk semmit, hogy hol kellene keresni őket, wiwen sincsenek...

De egy levél nem lehet akadály, szerintem próbáld meg :)

Sok sikert:)

2010. szept. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vedd fel vele az iwien a kapcsolatot. Egy idő után ha jól mennek a dolgok nyugodtan találkozhattok. Egyikőtök sem tehet a kialakult helyzetről, a féltestvéred és szerintem Ő is örülni fog neked.
2010. okt. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!