Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem miért hisztizik...

Feleségem miért hisztizik egésznap hogy fáradt, ha hajnali fél 4-ig sorozatokat néz?

Figyelt kérdés
Napközben nem akar eljönni bevásárolni, mert hogy ő fáradt. Hát nyilván fáradt ha hajnalig fent kukorékol. Így meg én se tudok aludni, mert hiába fülhallgatót használ, a fény jön a laptopból és én alapból nagyon rossz alvó vagyok.Mást ez nem idegesítene ?

2021. okt. 3. 01:03
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
98%
Mondjuk ezt tőle kéne kérdezni sé neki mondani.
2021. okt. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen őszintén, a te lelked megnyugodna attól, ha mi most itt szidni kezdenénk a feleségedet, és a te oldaladra állnánk? Beszélj inkább vele.
2021. okt. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
93%

ezt kajak tole kellene megkerdezni

azt varod hogy random emberek megvalaszoljak azt hogy a TE feleseged miert ilyen?

2021. okt. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
68%

1. bevásárláshoz miért kell két ember ?


2. Te magadtól nem tudsz elmenni? Csak látod mi hiányzik otthon.


3. Igen tudom a nők utálják elküldeni a pasit vásárolni,mert általában nem azt hozza ami kéne,de nagy fiú vagy már csak sikerül egyedül is.


4.A Feleséged,baszki nem? együtt élsz vele, ennyire nehéz valakivel őszintének lenni, figyelj drágám menj ki a nappaliba nézzd ott a sorozatot,mert én pihenni aludni szeretnék.hu de nehéz ...ja nem.


5. Nőlj fel és novesz tököt.

2021. okt. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
87%

Hány éves vagy ? 10 ?


Felnőtt férfi vagy aki együtt él a feleségével

Ennyire nehéz szólni neki ,de most komolyan?

Rendben van ez a házasság? Ha már ennyi miatt félsz neki szólni?

2021. okt. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Beszéltem már vele erről de nem érdekli és ha szólok neki hogy menjen ki a nappaliba akkor még neki áll feljebb, hogy hát én milyen jogon küldöm ki oda meg ilyenek
2021. okt. 3. 01:29
 7/49 anonim ***** válasza:
85%

Mi az,hogy nem érdekli

Ne haragudj,de ha az én férjem kér valamit,nem veszem semmibe.


Ha már most ilyen a feleséged,mi lesz később?


Van gyerek ? Ha még nincs akkor inkább lépj ki ebből a kapcsolatból


Egyáltalán miért vetted el ?


Téged ez a nő semmibe vesz.

2021. okt. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
30%
Hány éve vagyok együtt? Akkor is ilyen nem torodom volt veled,hogy le se szart.?
2021. okt. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
41%

Amúgy válaszolhatnál

Nekem ennyire nehéz elmenni egyedül vásárolni?


Miért kell ehhez a feleséged?

2021. okt. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

Nincs közös gyerek, 4 éve vagyunk együtt. Nehéz eset néha én sem értem mit miért csinál, és vannak furcsa dolgai.

A vásárláshoz pedig ő is kell, mert ha egyedül megyek el akkor biztos hogy valamit nem veszek, vagy nem olyat veszek ami neki megfelelő, akkor ebből is vita van. Röviden ezért kell velem jönnie.

2021. okt. 3. 01:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!