Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem miért hisztizik...

Feleségem miért hisztizik egésznap hogy fáradt, ha hajnali fél 4-ig sorozatokat néz?

Figyelt kérdés
Napközben nem akar eljönni bevásárolni, mert hogy ő fáradt. Hát nyilván fáradt ha hajnalig fent kukorékol. Így meg én se tudok aludni, mert hiába fülhallgatót használ, a fény jön a laptopból és én alapból nagyon rossz alvó vagyok.Mást ez nem idegesítene ?

2021. okt. 3. 01:03
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
76%

Összefoglalom: A feleség hajnalig filmezik, és kimenni sem hajlandó. A férj emiatt életképtelen, aki még bevásárolni sem tud egyedül.

Hálás vagyok a néhány normális kommentért, akik rámutattak, hogy ennek a nőnek komoly baja van, és arra is, hogy a férj is megéri a pénzét.


Tényleg érdekel: te miért vetted feleségül? Másmilyen volt? Akkor is ilyen volt? Ha ez utóbbi, akkor meg is érdemled. Ha viszont változott, ott gondok vannak.

2021. okt. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:

Nem hisztizek. Egyszerűen csak zavaró, és ti is másképp látnátok ha átélnétek hogy hajnali 4-ig nem tudtok aludni mert melletted megy a laptop, és még ráadásul rossz alvó is vagyok.

Régebben nem laktunk együtt, de nem tapasztaltam ilyet. Ő munkanélküli másfél éve, neki lehet délig aludni de nekem reggel kelni kell.

2021. okt. 3. 10:42
 33/49 anonim ***** válasza:
60%
Hát akkor költözz el otthonrol. Ha tiéd a haz akkor dobd ki azt nyugalom van
2021. okt. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
83%
Jahhh, hogy nem is dolgozik de még bevasarolni sem jár... hát akkor magadnak koszonheted a sorsodat drága barátom. Mutasd meg neki merre van az ajtó.
2021. okt. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
94%
És miért nem dolgozik másfél éve? Ok, hogy covid, meg minden, de ez is lehet az oka annak, hogy ő ráér, és nyugodtan sorozatozik, mert tudja hogy másnap nem kell korán kelnie.
2021. okt. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
78%
jahh, akkor élvezd, jó nagyokat nyögjél.
2021. okt. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
66%

"Ő munkanélküli másfél éve"


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2021. okt. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
77%

Más sincs hozzászokva az ilyen cinikus, gúnyos emberekhez? Ugye nem csak így tudtok fogalmazni? Ettől jobb leszel, hogy ilyen hangnemben írsz (akinek nem inge...)? Vagy annyira hozzászoktál, hogy már nem is tudsz máshogyan írni? Nagyon szomorú vagyok, hogy ilyen hangvételű hozzászólásokat kell olvasnom.


Kérdező! Teljesen együtt érzek veled, kívánom hogy sikerüljön megjavítani azt, ami elromlott. Húzz meg egy határt. Próbáld neki minél eredményesebben kifejezni, hogy ez neked nem jó (és valóban nem jó). Ha nem megy, kivennék egy hét szabit, és eljatszanám, hogy felmondtam, és egész nap az ágyban feküdnék, követelőznék. Fordulj ki magadból látszólag (de ne maradj ilyen!!) hátha ki tudod zökkenteni ebből az állapotból a feleséged. Lehet érzi h mindene megvan, minek teperjen. Egy célt, es egy hobbit jó lenne találnia ami feltölti őt. De ha mást nem, mozgasd meg alatta a talajt, ezzel hogy úgy csinálsz mintha felmondtál, és rád már nem számíthat, ahogyan úgy tűnik, te sem rá, mert nincs tisztelettel a letszuksegeti igényedre. Ettől ki lehet készülni. Egyébként esetleg ha nem csináltok közös programot, dobd be neki, fáraszt le. Sajnos felborult a bioritmusa, az lenne a legjobb, ha munkát találna. Ha tudsz vegyél ki két hét szabit. :D

2021. okt. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
66%
engem azért dühít, mert a pasiknak azt ilyen nő kell, miközben bennünket többieket köpködnek.
2021. okt. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
34%
Szóval eltartod. A bevásárlás 100%-ig a te penzedbol megy, te is intézed, ő meg kritizál. Napkozben döglik, éjjel sorozatot néz. Hát jo nagy papucs vagy kerdezo.
2021. okt. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!