Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem miért hisztizik...

Feleségem miért hisztizik egésznap hogy fáradt, ha hajnali fél 4-ig sorozatokat néz?

Figyelt kérdés
Napközben nem akar eljönni bevásárolni, mert hogy ő fáradt. Hát nyilván fáradt ha hajnalig fent kukorékol. Így meg én se tudok aludni, mert hiába fülhallgatót használ, a fény jön a laptopból és én alapból nagyon rossz alvó vagyok.Mást ez nem idegesítene ?

2021. okt. 3. 01:03
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%

40: még emlékszem volt masik kérdés hogy valaki felesége nem dolgozik otthon döglik. Neki írták hogy sajnálni kell etetni kell takarítani rá és ha a párja nem csinálja szemét lelketlen paraszt.


Most , hogy valaki megteszi, röhögnek rajta.


Komolytalan egy bagázs

2021. okt. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
91%

Nem lehet hogy depressziós? Vagy más mentális baja van? Szorong stb.


Aki rendszeresen egész éjjel sorozatozik, az annyit tesz hogy nem tud aludni, vagy nem akar. Napközben fáradt emiatt, nyilván tudja hogy ez így nem jó, de talán nem tud egyedül tenni ellene önerőből, mivel depresszív.


Nyugodt hangnemben kérdezd meg tőle, hogy van-e valami gondja mostanában. Hallgasd meg, ne legyél számonkérő. Ha úgy érzed óvatosan kérdezd meg hogy van e szüksége segítségre, szeretne-e beszélgetni egy pszichológussal pl.

2021. okt. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
34%

"Most , hogy valaki megteszi, röhögnek rajta."

Biztosan ugyanazok az emberek voltak? :)

2021. okt. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
37%

Nem, de én az egész gyk-ra értettem.

Biztos rossz neki hogy otthon ül, majd meg sajnalgatni is kell :)

2021. okt. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
77%

1 409 294 regisztrált tag.

ez a trollprofilokkal együtt is több százezer (de inkább millió) regisztrált személy. Azért ennyi emberre közölni, hogy "komolytalan", legalábbis átgondolatlan :D

2021. okt. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
34%
Lehet hogy átgondolatlan, de komolyan gondolom hogy komolytalan :)
2021. okt. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
27%
:)
2021. okt. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
71%
Mert megteheti veled.
2021. okt. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
50%
Ekkora csicska, hogy lehetsz? Szégyelld magad, te sem vagy férfi, töketlen! 😂😂
2022. febr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!