Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem miért hisztizik...

Feleségem miért hisztizik egésznap hogy fáradt, ha hajnali fél 4-ig sorozatokat néz?

Figyelt kérdés
Napközben nem akar eljönni bevásárolni, mert hogy ő fáradt. Hát nyilván fáradt ha hajnalig fent kukorékol. Így meg én se tudok aludni, mert hiába fülhallgatót használ, a fény jön a laptopból és én alapból nagyon rossz alvó vagyok.Mást ez nem idegesítene ?

2021. okt. 3. 01:03
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
62%
Az a probléma, hogy egy túlkoros gyerek van a nő nyakán, semmi más. Mondjuk nem értem miért nem keres olyan hapsit aki legalább az alap dolgokkal elboldogul, és nem a nőnek kell felügyelni... Épeszű nő ha tutujgatni akar valakit szül, nem hozzámegy feleségül.
2021. okt. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
48%
Túlkoros gyerek? Miért, mert aludna? Vagy a bevásárlás miatt? Bakker, nézz be egy női Facebook csoportba, mennyi nő rinyál azon, hogy a férje szerinte nem tud vásárolni. Merthát a hozz egy kiló rizst feladatnál a férfi megveszi a rizst, asszony meg sikitofraszt kap, mert nem az a marka, amit ő gondolt. Nem a férfi a hibás ám, hanem a nő. 😙
2021. okt. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
78%
Talán mert nem is AKARNAK, mert könnyebb ebben is kihasználni a nőket.
2021. okt. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
98%
Egyik felet sem védem, de annak oka van, ha a feleséged hajnalig nem tud aludni. Dolgozik? Ha igen, akkor szinte sosem piheni ki magát rendesen. Én akkor voltam ilyen, mikor egy lelki válság közepében voltam. Egyszerűen nem jött álom a szememre éjszaka. Neki nem lehet valami, ami miatt depressziós? A sorozat nézés csak arra jó, hogy elterelje a figyelmét a problémáról.
2021. okt. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
58%

24!


Vagy inkább a nőnek vannak oylan elvárásai, amit nem tudnak teljesíteni, hiszen fogalmuk nincs róla. Teszem azt kell otthonra egy öblítő, mosószer, valami gyümölcs a gyereknek, kenyér és tej. A férfi megveszi az első mosószert, ami épp Persil,eddig úgyis ezt használták, és az öblítőt, ami Silan rozsakert, ezt vette asszony is utoljára. Vesz banánt a gyereknek, mert a gyerek két napja még két kézzel tömte befelé, egy kiló fehér kenyeret és egy 2,8% zacskos tejet. Erre otthon kitör a balhé, mert a módszerből Ariel kellett volna, az öblítő Lenor tavaszi frissesség, kenyérként csak és kizárólag a szeletelt fehér jöhet szóba, tejből a másfeles, dobozos és a gyerek tegnap óta utálja a banánt. Jaja, a férfi a hibás.

2021. okt. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
87%

XD xD mik ezek a számonkérő kommentek? Nagyon gáz. Tudnak ide még rendesen reagálni az emberek?


Igen. Ez mást is idegesítene. Ebben neki kéne alkalmazkodnia hozzád. Én a helyedben azt csinálnám, hogy behisztiznék én, hiszen ezzel te sem tudsz aludni, szándékosan visszafeküdnék az ágyba amikor nincs semmi kötelezettségem, és várnám, hogy elinduljon magától a boltba, vagy intézni a nap ügyeit. Nem tudom, hogy hogy éltek, de lehet, hogy te túl sok mindent csinálást, ő meg ebbe belekényelmesedett. Ha kérdezi miért "henyélsz", akkor megmondanám, hogy nem tudtam aludni az éjjel....


Én komolyan nem értem ilyenkor az embereket, hogy miért nincs annyi benne, hogy kimegy a szobából. De az is lehet, hogy van valami mélyebben gyökerező problémája, és így kommunikálja le, nemtörődömséggel. Minden esetre állj ki magadért, jogod van a pihentető alváshoz!!!! :) Remélem megoldódik hamarosan!

N

2021. okt. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
58%
24esnek igaza van. Ez sorozatfüggőség, mentális zavar. Simán lehet, hogy depressziós.
2021. okt. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
82%

Hát vegyel csak magadnak.


Nálunk így megy nem foglalkozom vele.

Régen vettem ebédet .

Veszekedett nem jot vettem.

Utána elmentem a kajladaba és mindenbol kértem egyet.

Ez se volt jó mert volt pl rantottsajt, de ha azt akart enni akkor arra gondolt közben hogy biztos én is és csak 1 van tehát megint rossz.

Akkor mindenből hoztam két adagot ami jó volt de 1 napos kaját nem eszik igy ment a kukába ami nem kellett. Napi 10e Ft ebédre meg luxus.


A megoldas, rájöttem. Nem venni.

Mindenki elmegy azért ami magának kell, ha éhes megoldja, ha nem akkor éhes marad. Mi a baj ezzel ?

2021. okt. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
94%

Érdekes, nàlunk szinte mindig a férjem vàsàrol, a szüleimnél is apàm dolga a bevàsàrlàs, ezek szerint nagyon okos férfiakkal vagyok körül véve :D

Amùgy igazad van, engem is idegesìtene a feleséged, biztos kivàgnàm a szobàbòl a laptopjàt.

2021. okt. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
30%
És te miért a gyakorin hisztizel, ahelyett hogy megtanulnál a pót-anyu nélkül is boldogulni kérdező?
2021. okt. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!