Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne ezt a helyzetet...

Hogy lehetne ezt a helyzetet normálisan helyretenni?

Figyelt kérdés
Közelegnek az ünnepek, anyósom mindig tőlem kérdezi titokban, hogy mit vegyen a fiának. (az én férjemnek) Múltkor mondtam neki, hogy nagyon sok turmixot iszik itthon, és a turmixgépünk már nagyon régi, egy újnak nagyon örülne. Erre vett neki egy ilyen 3000 ft-os szart, ami rosszabb, mint a régi. De volt, hogy "itallal" lepte meg, citromos Kalinka vodkát vett neki, amit azonnal odaadtam egy hajléktalannak. Mikor mi kérdezzük, mit szeretne kapni, azonnal bemondja az 50000 ft-os Chanel parfümöt. Bezzeg a saját fián spórol. Ez engem nagyon zavar. Férjem ráhagyja csak, merthogy jaj biztos nem ért hozzá.

2021. okt. 3. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondj meki egy konkret markat, Chanelt pedig a kinaibol kapna!
2021. okt. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az mondjuk jó ötlet, hogy konkrétan megmondom neki, hogy milyen márkát vegyen. Azért őszintén azt sosem gondoltam, hogy elmegy és megveszi a legolcsóbbat mindenből, végülis a saját gyerekéről van szó. Közel 300 ezer ft a nyugdíja, tehát nem arról van szó, hogy nem telik neki egy jobbra, én sem azt várom, hogy aranyból legyen a turmixgép, de ahogy nézegettem 7-8 ezer körül már lehet kapni minőségi gépet. Szerencsére mi is meg tudjuk neki venni a drága parfümöt, és szivesen meg is vesszük, de akkor ő miért szarrágóskodik?
2021. okt. 3. 13:23
 3/7 A kérdező kommentje:
Talán azért zavar ez engem ennyire, mert én kizárólag minőségi holmikat veszek a férjemnek, inkább gyűjtök rá, de bóvlit nem kap tőlem.
2021. okt. 3. 13:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, konkrét márkát kell mondani
2021. okt. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Ajándéknál a szándék a fontos nema z érték...
2021. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Vezessétek be, hogy csak jelképes ajándékot adtok, tehát pl egy tábla csokit.

Így nem fogtok csalódni a szarságokban, amit kaptok, és nektek se kerül pénzbe a mama.

2021. okt. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is leredukálnám az ajándékozást, jelképes ajándékokra.
2021. okt. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!