Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A baratnomnek a 17. szuletesna...

A baratnomnek a 17. szuletesnapja lesz es nem tudom mit vehetnek neki?

Figyelt kérdés
Tobben potolunk ossze penzt.
2010. szept. 1. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
vigyél neki egy szál rózsát, egy édes kispárnával:P vagy csinálj egy CD-t amin kettőtök kedvenc zenéi vannak. Ennek minden csajszi örülne, pénzbe sem kerül :) koncert jegy, vagy egy aranyos ceruzatartó, egy szép sál... minden apróság hatalmas szívdobbanás :) én egy gyönyörű tengerkék vízmértéket kaptam, a tetején egy fehér mű rózsafejjel, mellé egy igazi rózsát. iszonyú szép volt:)
2010. szept. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Én a barátnőimtől kaptam gésagolyókat és vibrátort!:D Többen dobták össze, és ez volt a meglepi!:) Plusz egy kuksi alakú torta!:P Csokis, néger kuksi, jó nagy :P Ja és a hatalmas csajos party!:)
2010. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy fiú vagy:D Akkor az előzőt felejtsd el!:D Akkor csináltass neki egy közös képpel párnahuzatot és adj neki virágokat!:)
2010. szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
De így nemjó. mivel közösen dobják össze XD most minek adjon mindenki rózsát? mármint így közösen. sztm vmi plüssmaci, vagy vmi vicces dolog jó lenne:D feliratos póló? xD vagy hmm... mondjuk a párna jó ötlet. de ne közös kép legyen rajta. mert így a többieket kirekesztenéd...
2010. szept. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!