Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnomnek szulinapja lessz....

Barátnomnek szulinapja lessz. (14) Suerintetek mit vegyek neki ajándékba (15-20€_4500-5000ft)?

Figyelt kérdés
legjobb barátnom 14éves lessz. mit vegyek neki aminek orulne?
2010. febr. 22. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha szereti az ékszert, akkor azt.
2010. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miket szeret? Ékszer az jó ötlet:) vagy csinálj a közös képeitekből egy montázst, és azt add neki, vagy vegyél egy albumot,és abba tedd bele. készíts képkeretet ha kreatív vagy, és tegyél bele egy képet, amikor pl nyaraltatok. Gondolom lány vagy.fonott karkötő, ha tudod a méretét akkor egy felső, cd,könyv ha szeret olvasni. Remélem segítettem
2010. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
honnan tudjuk mi azt? azt vegyél neki ami tudod hogy boldoggá teszi. ennyire nem ismered hogy ezt meg kell kérdezned idegenektől?
2010. febr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha nem ismered annyira, hogy minek örülne, vagy mire van szüksége, akkor nem lehet valami nagyon jó kapcsolat köztetek. Köszöntsd fel csak egyszerűen. Az ajándékozgatással akár kellemetlenséget is tudsz okozni - mert azzal a lekötelezettséget is felkelted benne. Ha jó barátod, nem ragaszkodik ajándékhoz.
2010. febr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tavaly ékszertt vettem nekii :)) köszi a ötleteket.
2010. febr. 22. 17:37
 6/7 A kérdező kommentje:

szia.

én barátnom is ma 14éves, tavvaly én is ékszert vettem neki, ugyhogy most wettem neki koromlakkot, sprayt, tusfurdot és olyan érdekes szájfényt. :)) na meg persze milka csokíít. xP ezeket avonbol rendeltem és kb. ez ugy 20€.

vagy valamit amin rajta a neve(kulcsatarto stb..)

de, ha sminkeli magát, akkor szerintem a festékeknek parfumnek vagy valami ilyesminek nagyon orulne.

reméllem, hogy segitettem. :))

2010. ápr. 6. 21:52
 7/7 anonim válasza:
előttem szólóval egyet értek!
2010. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!