Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy h nem tudtáto...

Voltatok már úgy h nem tudtátok eldönteni mit éreztek?

Figyelt kérdés

Nálam pl az van h szeretem a barátomat(első komoly kapcsolat-2 éve vagyunk együtt),tökéletes mindenféle szempontból, de vhogy mégsem érzem azt h ő lenne a nagy Ő. Vmiért félek belevágni mondjuk az összeköltözésbe.Néha annyira nem értem magam...vagy ezt csak azért érzem így mert még nem voltam ilyen szituációban?


Ti már voltatok ilyen helyzetben?


22/L


2010. szept. 1. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már többször érezted úgy hogy nem ő az igazi akkor szerintem szakíts, mert valószínűleg ígyis úgyis ez lesz a vége (2év még nem hosszú idő). Az összeköltözéstől szerintem az is tart aki egyébként biztos benne, hogy szerelmes, ez természetes valahol, de a kérdésedből ítélve nálad nem ez a helyzet.
2010. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hahaj :(

hallgass a megérzésedre!

2010. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen. eddig akárhány barátom volt(3),azokrol egyikkel sem tudtam volna elképzelni az életem.Pedig szerelmes volotam,és mégsem tudtam elképzelni,hogy örökre együtt maradjak vele.Neked sem muszály semmit,ha nem vagy boztos benne.Még fiatal vagy és dönthetsz.
2010. szept. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed biztosnak a dolgot nem kötelező költözni fiatalok vagytok még ráértek gondolom még biztos megélhetésetek sincs. Esetleg nem erőlteti túlságosan a költözést?
2010. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
annyira nem erőlteti csak nagyon keveset látjuk egymást(ő dolgozik, amikor ő szabad én egyetemen vagyok)és így jobb lenne ebből a szempontból az együttélés, viszont tartok az egész új helyzettől, sztem nem fogok belemenni
2010. szept. 2. 15:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed, hogy Ő a nagy Ő, akkor nem Ő az.
2010. szept. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!