Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Holnap elkell altatni a...

Holnap elkell altatni a kutyámat. Nem tudom eldönteni vele legyek-e, képes leszek-e végig nézni, ti ott voltatok/lennétek mikor elaltatják? És hogy lehet ilyen tragédiát feldolgozni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 15:35
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%

legyél ott vele!

Neki az a legjobb és itt most Ő a lényeg nem te!!!!


Az ember úgyis feldolgozza idővel, de neki ez az utolsó pillanat, többet nem lehet veled csak most utoljára!


megfosztanád tőle csak azért mert neked rossz lesz?

képzeld neki milyen rossz lenne egyedül elmenni...

2009. szept. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%
Én ott voltam. Szépen elaludt. Neki könnyebb, ha ott vagy vele.
2009. szept. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon sajnálom!!!!!!!!!!=(

Én biztos vele lennék had érezze,hogy nincs egyedül.Tudja,hogy mi fog történni!Ne hagyd,hogy az utolsó perceiben egyedül legyen!!!!Feldolgozni?Erre csak azt tudom mondani,hogy idővel jobb lesz.De elfeledni nem fogod soha!

Együtt érzek veled!

2009. szept. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
90%
Te szegény! Én nem tudom, hogy mit csinálnék. Azt hiszem, hogy nem tudnám végignézni ahogy meghal. Viszont mellette szeretnék lenni, hogy ne féljen, nyugodt legyen. Amikor megnéztem a Marley meg én című filmet, az utolsó fél órát úgy bőgtem végig, hogy a férjem rémülten szaladt be a szobába, hogy mi történt. Ne haragudj, hogy nem tudok segíteni... Nagyon sajnálom, kitartás neked!!!
2009. szept. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
90%
Mindenféleképpen legyél ott vele!!!! Fogd a mancsát, simogasd, babusgasd! Az utolsó alkalom, a legeslegutolsó alkalom. Én is ott leszek majd vele, (az enyémmel) ha úgy alakul!!!
2009. szept. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónapja történt meg nálunk is... A férjemmel együtt sírva simogattuk, és tudtuk, hogy ott kell lennünk mellette. Nagyon gyorsan elaludt, és megszűntek a szenvedései. Biztos te is úgy érzed: szüksége van rád az utolsó pillanataiban is, hiszen benned bízott mindig. Nagyon sajnálom a kutyust és sajnállak téged is. Sok erőt neked!
2009. szept. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
90%
Legyél ott vele, mindenképp
2009. szept. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
90%
Tudom nagy bunkóság megkérdezni de miért kell elaltatni? Beteg? Amúgy szerintem is ott a helyed mellette! Hisz ő az ember legjobb barátja! Sajnálom!!!
2009. szept. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
95%

Mikor eaz én cicámat altatták el ott voltam vele végig. Amikor beadták neki az első adag nyugtatót még csak mélyen aludt, de már nem volt visszaút. Ezután kapta meg az utolsó injekcióját amitől már soha többé nem lélegzett, nem vert tovább a kicsi szíve... És eltelt egy perc vagy még annyi se. Megfogtam a kicsi mancsát, de már szó szerint hideg volt... Tudom nehéz ott lenni az ilyennél és, ha erre gondolok még mindíg szomorú leszek, pedig több mint 2 éve volt. Most lesz novemberben a 3. évfordulója annak, hogy elaltattuk.

Szívszorító az a 10-15 perc míg meghal, de legalább tudod, hogy mi lett vele és ott voltál vele és kitartottál mellette a végőgig...

2009. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ne legyél ott. Én nagyon megszenvedtem, de most nem írom ide le, nem lenne tisztességes.

Igaz, hogy az állatnak jobb lenne, de Te itt maradsz, élsz tovább és mindig eszedbe fog jutni, hogy kellett végeznie... Szerintem jobb ha pozitív emlékek jönnek csak fel később.

2009. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!