Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek ajándéknak egy...

Mit vegyek ajándéknak egy másfél éves kisfiúnak? Az unokaöcsém és ritkan talalkozunk a távolság miatt. Ruha kilőve, mivel sógornőm elhalmozza ruhákkal.

Figyelt kérdés

2021. okt. 8. 07:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
Az eladótól.
2021. okt. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azzal kezdeném amit kilőnék:

Plüss,kornak nem megfelelő játékok (a nagyobb veszélyes,kisebb már nem érdekes).A plüss a sarokban végzi szinte azonnal.


Másfél évesnek építő kockákat szoktak venni,de már nem igazán azt a műanyag rágásra valót,hanem a rendes Duplo vagy mega blocks féléket.

Autó pályát,de azt a műanyag tekergőset,amin le kell engedni a kisautót és csak gurul magától.Golyókkal is van,valamelyiket össze is lehet rakni.Nekünk ebből Clementoni van,"Fun Forest baby track" néven,ha rákeresel ránézésre tudni fogod milyenre gondoltam,elég szarul magyarázok..a fiam imádja pedig rég megvan,én akkor vettem mikor egy éves lett,még 22 hónaposan is játszik vele.:D


Azokat a formabehelyezős játékokat is szereti,de jobban eljátszik azzal ami fából van.Mivel már nagyobbacska állat mintásat,vagy betűs/számosat árulnak másfél éves kor körülre.


Kültéri (vagy nagy belterű lakásba akár) játéknak lehet venni bébitaxit,ha már tud járni tök cuki hinta lovakat is lehet kapni.

Amelyik baba még nem tud járni az még kiesik mindkettőből!

2021. okt. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
56%
Adsz a szüleinek pénzt és megmondod hogy majd vegyenek valamit belőle amire szüksége lesz épp a gyereknek.
2021. okt. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
lego duplo, bár nem tudom mennyi a keret
2021. okt. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezek tok jo otletek.


Kerdezd meg byugidtan a szuloket, milyen jateka nincs.

Vagy nezz ki valamit, es kerdzed meg h van-e. Siman lehet veletlenul belenyukni meglevőbe. Foleg, ha duplo.

Nem a szülőnek lesz meglepetes...

2021. okt. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)
2021. okt. 9. 13:13
 17/17 anonim ***** válasza:
58%
Kérdezd meg a szüleit milyen játékot nem vettek még neki, ami szerintük jó lenne és azt. Nem kell túlgondolni, majd megmondják ők. Elsősorban ilyenkor a szülőknek felelsz meg a gesztussal, nem a gyereknek. És véletlenül sem veszel olyat amiből már van egy
2021. okt. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!