Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 14/f vagyok. Van egy baratnom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14/f vagyok. Van egy baratnom aki 13 eves. Nagyon jol kijovunk egymassal es nagyon szeretjuk egymast. Mindketten videkrol szarmazunk es sajnos nem egy faluban lakunk hanem 2 km tavolsagra ezert ritkabban talalkozunk. Mit csinaljunk a randin? :D

Figyelt kérdés
2015. júl. 30. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

2 km... azta mindenit!

Hogyhogy mit csináljatok? Mi mondjuk meg?

2015. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Eh?! Komolyan? Van egy barátnőd, de nem tudod, hogy mit csináljatok? Zseniális... Jah, és 2km? Az gyalog sem távolság, már nem azért...
2015. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
39%
Mozizzatok, sétájatok, hallgassatok zenét, menjetek enni valamit és főleg: dumáljatok sokat :)
2015. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
nanemár...2km miatt találkoztok ritkábban??? az én volt barátom 20km-re lakott (a nagyszülei viszont 3km-re) és amiatt náluk volt amikor csak tudott, hogy akár még gyalogis, de átmenjünk a másikhoz...amúgy én is és az ő nagyszülei is vidéken vagyunk..magyarul parasztok...szalmabála, álltaok, rét, mező mond valamit? na tűnés a gép elől!
2015. júl. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló vagyok, az elírásokért bocsi
2015. júl. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2 km? Komolyan? Naponta 8-at futok, de bele ne halj 20 perc sétába. Jézusom, komolyan idáig fajult a helyzet?
2015. aug. 2. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2 km!??

Annyit futok ( minimum)

Az semmi

2015. okt. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jöhettek hozzám füvet nyirni
2015. okt. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Csak tesi óra alatt 2 km-t futok azon kívül még néha délutánonként is!
2015. okt. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!