Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem! 2-3 éve vagyunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem! 2-3 éve vagyunk jóban de egy ideje más velem távolság tartó de ha talalkozunk minden happy stb szerintetek mit csinaljak? Részletek lent bocsi az ékezetek miatt angol billentyuzet atka

Figyelt kérdés

probalom rovidre fogni

kzos ismerosunk buliján ismerkedtunk meg elvileg tancoltunk csokoloztunk de en nem emlekszek semmire de egyszer haverunk megbeszelte hogy találkozzunk 3an azota vagyunk joban olyanokat megtett amiket egy fiu haverom sem ha at mondta nem megyek este sehova nincs kedvem a hazam ele jott es orakig dumaltunk este mikor nem voltam otton 2 honapig elso otthon toltott estémet bnommel toltottem de latni akart és éjjel éjszakaival kijott hozzank egy bulibol csak hogy valtsunk pár szot nekem kozben lett egy komolyabb kapcsolatom de rajotem hogy szerelmes vagyok ja es reszegen egyszer leirta hogy szeret de alig olvashatoan és nem mertem rákérdezni soha nem beszeltuk meg x év alatt kinek éppen hogy all a szerelmi kapcsolata atmentem hzza filmeztunk sose szexeltunk de mindig megkert hogy masszirozzam meg sutit sutottunk elaludt az ölemben es ha este munkabol lekestem a buszt es feltem értem jott es haza vitt minden szó nelkul és elakartam neki mondnai mit erzek ehelyett elkuldtem hogy soha tobbe nem akarom latni beszelgetni vele stb mikor megirtam neki a vaod okot annyit irt hogy mindig bafratként gondolt ram ami azert sem lehet igaz mert ismersunk is mondta hogy neki is elmondta regebben hogy tobbet akar tollem tehat nem értem azota ujra felépitettem a baratsagunk es joban vagyunk de neha azt erzem hhogy fura velem de ikor elmentunk bulizni haverjai is kérdezgettek hogy mi van kozottunk meg hogy laszik a szikra erre nem mondtunk semmit csak bamultuk egymast meg en a foldet kb meg h mashogy nezunk egymasra és latszik h van valami de akkor miert fura velem és tavolsag tartó mostanaban elakarom mondani neki de nagyon felek nem akarom elvesziteni mert iszonyatosan szeretem és akarhany srac jon mindig az a vege h reszemrol ne mukodik emiatt a srac miatt hozza teszem pedig lenne mibol valogatnom nem vagyok bekepzelt de tudom hogy minden vagyok de nem csunya vagy rossz no(bar ilyen nincs szerintem de ez mas kerdes )

szerintetek ez az egesz meg is mi ? mit tegyek ?



2017. jún. 18. 23:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Előszóban annyit modnok, hogy ez a te életed és te ismered a részleteit a legjobban. Nem mondhatjuk meg neked mi, hogy mit csinálj.


Körvonalasan csak annyit tudok ajánlani, hogy üljetek le és beszéljétek meg a helyzetet.


Tudom egyszerű azt mondani. Én is voltam már hasonló helyzetben. Minden nyáron találkoztunk és ott volt köztünk a szikra, de nem lépett senki semmit. Akkor se ha szinglik voltunk meg akkor sem ha nem. Utólag elgondolkozom, hogy mi lett volna ha...


Tehát, ha működne, vagy megérné dolgozni azon hogy működjön és te is szeretnéd, akkor szerintem ne szalaszd el a lehetőséget és beszéld meg vele.

2017. jún. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!