Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért? Kiváncsi vagyok ki...

Miért? Kiváncsi vagyok ki mitt tenne a helyemben.

Figyelt kérdés
Csak keresztények válasza érdekel. Szóval addot a családom. Vannak családok ahol a veszekedés szováltásba merürül ki nálunk ez gyakran tettlegeség törnek zuznak és össze is verekednének (annyám, meg az apám) 3 tesom van mind kisebb tőlem. Ebben nevelkedünk már 10 éve. Kérdem én ebben hogy lássam meg Isten ebben mi a jó számomra mi a tanúlság amit le kell vonom mert már elegem van. Már komolyab azt fontolgatom hogy fogom és elmetszem apám torkát mig alszik vagy kiszerelem a féket a kocsiból elegem van én már ezt nem akkarom tovább halgatni. De nem tehetek semmit mert ha beszélek nwm hqlgatnak meg. De a tetlegeséghez sem fajulhatok mert az nem volna helyes. Kérdem én ti mitt tenétek?

2021. okt. 23. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Az a tanulság hogy isten nem létezik. Érdekes módon mindig a hívők a legrosszabb emberek, vajon miért?

A szüleid bántják egymást, neked gyilkos gondolataid vannak. Gratulálok, agymosottak. Irtsátok csak egymást, biztos ezt tanítja nektek a papotok, ti nagy keresztények.

2021. okt. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A tanulság az, hogy neked ettől jobbnak kellene lenned. Ha megmutatják neked, mi a rossz, akkor azt te el tudod kerülni. Megtapasztalod milyen ilyen szülők mellett élni, és így te remélhetőleg nem válsz ilyen szülővé.


Miért nem beszélsz egy pappal erről? Biztosan tudna neked segíteni, ha megtalálod a megfelelő papot. vagy léteznek lelkisegély telefonvonalak is, ahol kibeszélheted ezt a dolgot, ők már sok hasonlót hallottak, és biztosan tudnak tanácsot adni. Én valószínűleg ezeket próbálnám meg a helyedben.

2021. okt. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Iskolapszichologust is keresd fel!
2021. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A szüleimnek semmi köze a kereszténységhez.
2021. okt. 23. 18:16
 5/10 A kérdező kommentje:
1. Azt sem tudod miről beszélsz.
2021. okt. 23. 18:18
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Ne egy pappal beszèlj, az nem fog semmit csinálni. Vedd fel a kapcsolatot a családsegítőkkel.
2021. okt. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakember kéne ide inkább.
2021. okt. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy nem hívő családról miért pont hívőknek kell véleményt formálni?

Egyébként a tanulság az, hogy isten nincs jelen a mindennapokban és nem egyengeti senki életét. Mindenki magára van utalva. A tanulság meg az lenne, hogy látod ők mit csináltak rosszul az életükben, hogy ide jutottak és tudod majd, hogy te mit csinálj máshogy, amikor lehetőséged lesz rá. Ismételten neked, saját döntésed, nem pedig valami felsőbb hatalom által kijelölve

2021. okt. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjunk valami kisegyhàz hivői.
2021. okt. 24. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem
2021. okt. 24. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!