Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu azt mondta ha meghalnék...

Anyu azt mondta ha meghalnék ő lenne a legboldogabb ember a földön, mit tegyek?

Figyelt kérdés
L/18 vagyok, nem akarom sokáig vázolni a lényeg hogy gyűlöljük egymást, nem tetszik neki semmi velem kapcsolatban... az egész ott kezdődött hogy elmondtam neki hogy milyen párkapcsolatot akarok hogy nekem a férfi az ott legyen mellettem és hogy szeressen és én csak ilyen egyéjszakásokat nem akarok meg nem akarok olyan sorsa jutni mint ő, tudni illik apu alkoholista és kényszerházasság volt az egész, az ő anyja és apja őt kényszerítette arra hogy hozzámenjen apámhoz... soha nem szerették egymást külön költözni viszont nem akarokank anyu 43 apu 58 szval jahm... a válás szóba sem kerülhet mert annyi pénzt ő nem dob ki... pénzéhes is nagyon azt mondta a lényeg az életemben a pénz legyen én rácáoltam hogy nekem az soha nem lesz a legfontosabb először jön számomra a férfi akit szeretni fogok, barátok munka és családom csak azzal a férfivel lesz aki majd elfogad és szeret. ezt is elmondtam anyunak hogy ő engem ha én elköltözök többet ne számítson rám... folyton olyanokat mondott mikor ált. sulis voltam hogy ha valaki bánt vagy pletykál rólad valamit akkor vágj vissza neki de 2x-esen hogy jobban fájjon, meg hogy a hajléktalanoknak nehogy pénzt merjek adni rohadt szarcsimbókok nem érdemlik meg hogy soha ne segítsek senkinek sem csak azzal törödjek ami nekem fontos, és hogy ne féljek kihasználni másokat... biztosan durvának hangzik,de igen van ilyen anya illetve ember is :S viszont ma elmondtam hogy nagyon utálom őt, a személyiségét meg hogy rossz dolgokra akar nevelni, és én épp az ellentétére törekszem mindig amire nagyon pipa, ekkor azt mondta hogy bárcsak ne szült volna meg ha tudja hogy ilyen leszek és hogy ha meghalnék ő lenne a legboldogabb ember a földön... most mit tegyek? köszi a normális válaszokat...
2010. szept. 2. 22:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%
Kamuszaga van...nagyon
2010. szept. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hát köszönöm szépen :S bárcsak kamu lenne, ettól még hogy nem hiszed el hogy ilyen is van a világban nem biztos hogy tényleg nincs... itt a bizonyíték hogy van.. nem tudom te mit éreznél az én helyemben ? :S
2010. szept. 2. 22:43
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem igazán kéne magadra venni. Nálam fater a marha de nem adok a véleményeire mert csak nekem lesz rosszabb.

18 vagy már hova neveljen? kicsit elkésett. De te se loholj utána látod h milyen. és már lassan majd otthagyod a házat aztán fog csak Ő rájönni h szemét volt veled. Az én muterom is 43 és vannak mélypontjai neki is néha. de órák kérdése és elfelejtük.

18/F

2010. szept. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

azt kell mondjam h ez sz0pás...

mond meg anyádnak h nézzen végig az életén...

mit ért el... azon kívül h van 1 értelmes lánya akinek örülne ha nem is lenne

próbálj meg vele komolyan beszélni kérdezd meg mitől lenne boldogabb, mit tehetsz érte...

2010. szept. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%

:/


Sajnálom hogy ilyenek vanak:(


16/F

2010. szept. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
anyádat jól szájon kéne csapni egy vaslapáttal vagy 3-szor
2010. szept. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Írtam privátot.
2010. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Attól,hogy valaki szülő,még nem lesz tökéletes ember,sem jobb jellem. Ő ilyen, ne próbáld meg megváltoztatni, látod,hogy nem sikerülhet, csak magadnak ártasz,ha a szemébe mondod a hibáit. Ha agresszívan reagál a megjegyzéseidre, valószínű,hogy ő is érzi,hogy igazad van,de attól még nem fogja azt mondani,hogy "igen drágám, így van", mivel nem ilyen fából faragták. Tanulj a hibáiból. Ne emészd magad azon,hogy miket ront el, inkább igyekezz te azokat a dolgokat jobban megoldani. Én még egyszer: tényleg nem érdemes nyíltan szembeszállni vele,ha úgysincs semmi hatása a szavaidnak (csak az,hogy felhúzod magad). Nem mondom,hogy érts vele egyet, semmiképp nem szabad baromságokat helyes dologként elismerni, de ha lehet,kerüld a fölösleges összeütközést, magadnak is jót teszel. Lassan amúgy is föiskolára mész,ha szeretnél vagy elkezdhetsz dolgozgatni,szóval nagyobb szabad tered lesz, függetlenebb leszel, nem tud majd annyira beleavatkozni az életedbe, ha ügyesen szervezed a dolgaidat :)
2010. szept. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

En nem vitaznek vele. Mert MINEK? Amikor megfelelo ido eljon, akkor dobbantanek es nem keresnem. Ha o megis hianyolna jo sokaig huznam mire felvennem neki a telefont.

A boldogtalan eletet akarja raderoszakolni...DE azert szeretnem, hogy tudd az elet nem mindig olyan szep mint ahogy 18 evesen elkepzeljuk. Az evek soran sokat esunk pofara es vannak akik minket hasznalnak ki pontosan a segitokeszsegunk miatt. Anyadat kinevelte az elet es o a gonosz oldalara allt...sajnos.

2010. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
Sok szülő ilyen, ha a gyerekük nem követi az elveiket.
2010. szept. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!