Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu és apu mièrt kiabálnak...

Anyu és apu mièrt kiabálnak ha lefekszek aludni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 31. 12:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
60%
ez egyre jobb lesz
2021. okt. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, az alapján, ahogyan írsz, még elég fiatal lehetsz. Sajnálom, hogy végig kell hallgatnod, ahogyan a szüleid veszekszenek. Egyszer megpróbálhatnál velük beszélni erről (amikor éppen nincs veszekedés), és elmondani, hogy ez téged nagyon zavar.
2021. okt. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetnek, csak épp hangosabban mint szoktak. Azért akkor, mikor lefekszel aludni, mert azt hiszik, hogy nem hallod.
2021. okt. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
12%
Mert anyu nem akarja odaadni apunak a testét.
2021. okt. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
77%
Nekem is volt ilyen szerintem kiabalj te is
2021. okt. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
11%
Amíg kiabálnak nem jön ki a rendőr, de ne féljél, nem visznek el nevelő otthonba. Amúgy kiabáljatok közösen lehet az segíteni fog.
2021. okt. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Majd megtudod ha felnőtt leszel. Tudod az élet nem csak játék és mese és távolról sem csupa boldogság. Sajnálom hogy így mennek a dolgok nálatok de sok családnál van ez sajnos. Az értelmes szülők nem a gyerek előtt adják ki az egymás iránt érzett dühüket hanem fű alatt intézik ezeket, de nem minden szülő ilyen és ennek mindig a gyerek issza meg a levét.😟
2021. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében a miértet meg is válaszoltad.
2021. okt. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid azért kiabálnak, mert valamiben nem értenek egyet, és nincs erejük szépen megbeszélni. Azért akkor, amikor már lefeküdtél, mert szeretnének megóvni a konfliktusaiktól, csak épp arra nem figyeltek, hogy ezt így is hallod. Ha gondolod menj ki, szólj nekik, hogy ez így nem jó, mert hallod, hogy veszekednek.

Az, hogy ezen veszekednek sem azt nem jelenti feltétlenül, hogy el fognak válni, sem azt, hogy megcsalás van a háttérben, nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni.


Tizenpár évvel ezelőtt feltettem itt egy kérdést kiskamaszként, hogy ugye nem fognak elválni a szüleim attól még mert veszekednek. Többször is hallottam ugyanis este, miután már lefeküdtem. Féltem tőle, hogy elválnak, nem fért bele a gyermeki világomba. Szerencsés voltam, egyrészt, mert itt is megnyugtattak, másrészt (és főleg) meg, mert a valóságban sem váltak el, boldogan élnek, egymásra találtak megint. Most már tudom, hogy az egy stresszes időszak volt, gyerekneveléssel, sok munkával, kevés együtt töltött idővel, megviselte egy kicsit a kapcsolatukat, de ez normális. Biztosan nem minden történet így végződik, de ilyen is van. A jó kapcsolatokban is vannak hullámvölgyek.

2021. nov. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
5%
Hány éves vagy? 10? XD Akkor taka van az oldalról kislány. Majd anyu és apu megoldják vagy elválnak. Nem a te dolgod, minek ütöd bele az orrodat a nagyok dolgába?
2021. nov. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!