Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, ha van itt olyan...

Feleségek, ha van itt olyan akinek a férjérol kiderült, hogy az izgatja, hogy ti mas pasasal lefekszetek és ő eszt végig nézheti, hogyan fogadtatok, vagy hogyan fogadnatok ha esetleg ilyet mondana?

Figyelt kérdés
Elhagynatok e miatt?
2015. máj. 1. 09:24
1 2
 1/15 anonim válasza:
78%
Gondolom gyorsan megtanultak írni!-))))
2015. máj. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Furcsának találnám és elküldeném melegebb éghajlatra
2015. máj. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
nem tudnánk elhagyni, mert ilyen perverz, gennyes alakkal nem jönnénk össze
2015. máj. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Nemes egyszerűséggel azt mondanám neki, hogy: "te beteg vagy barátom"
2015. máj. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

El. És egy világ omlana össze bennem. Nem valami kapca vagyok, hogy azzal feküdjek össze, akivel mondják. Akinek ilyen vágyai vannak, annak nem való a házasság, a monogám kapcsolat.

Ja, és külön jól képen vágnám, hogy miért a nagyharang után árulta ezt el.

2015. máj. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
Nem hagynám el, sőt nekem tetszik, de csak akkor, ha ő a domináns fél a helyzetben, nem pedig az ő megalázásáról szól :D Egyébként olyan nagy itt a szája mindenkinek, hogy ezért elhagyná a párját, aztán ha ilyen szituációba kerülne úgysem tenné meg, mondjuk aki egy teljesítetlen szexuális vágy és a partnere őszintesége miatt elhagyná őt, az meg is érdemli, hogy egyedül legyen..
2015. máj. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
6-os mint azt többen jeleztük, nem kapcsolódnánk semmilyen formában egy perverz alakhoz. Ha később derülne ki: akkor meg még inkább lapát.
2015. máj. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

dehogy hagynám el,pont nemrég beszélgettünk erről és ehhez hasonló témákról..

Én örülök neki,hogy olyan szinten van a kapcsolatunk,hogy nincsenek tabuk...nem kell attól félnünk,hogy mi lesz ha a legbensőségesebb,legdurvább vágyainkat is megosztjuk egymással...

Ez egyáltalán nem azt jelenti,hogy meg is fogjuk tenni(de az se kizárt,hogy igen).

Én nem gondolom emiatt beteg perverz állatnak,ahogy ő sem engem a fantáziáim miatt...

Amúgy meg egy tök jól működő monogám kapcsolatban élünk.

2015. máj. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
6-os, ne magadból indulj ki. Ahogy írod is: neked tetszik. Neked.
2015. máj. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, tök mindegy, hogy ez a konkrét fantázia tetszik-e nekem. Ha nem tetszene sem kellene a férjemnek attól félnie, hogy esetleg megosztja velem egy (legális, nem veszélyes) vágyát, és emiatt én elhagyom, mert attól még őt szeretem, a szexuális vagy egyéb vágyairól meg nem tehet. Nem kell semmit sem titkolnia előttem, tudja, hogy bármit elmondhat nekem, nem fogok ítélkezni felette. De lehet, hogy ez másoknak nem egyértelmű.
2015. máj. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!