Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis hogy anyam azt...

Normalis hogy anyam azt mondja, ha lefekszek a baratommal koltozhetek ki a hazbol?

Figyelt kérdés
13 eves vagyok.6 honapja jarok egy 17 eves fiuval.Anya folyton mondja hogy ha lefekszem vele mehetek el a haztol.Hat igy kel beszelni?Inkabb mondana hogy nem kislanyom meg kicsi vagy ehhez,szepen meg kel varni amig mindennek eljon az ideje.Amugy sem fekudnek le vele 13 evesen az biztos,de roszul esik hogy anya ilyeneket mond.:(
2009. máj. 30. 14:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Ez még ijesztgetésnek is sok! Tudja ő, hogy nem zavarhatna el, legfeljebb intézetbe dughatna, ha nem viselkedsz jól. Nyugtasd meg, hogy eszedben sincs ezt tenni és inkább üljetek le beszélgetni. Véleményem szerint azonban nem való hozzád még egy 17 éves fiú, de sehány éves se. Tanulj és barátkozz a korodbeliekkel, akkor anyukád is megnyugszik.
2009. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem teljesen normális anyukád viselkedése. Meg akar óvni a kihasználó, nálad sokkal idősebb fiúktól.
2009. máj. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Kicsit gáz de érthető.Mond el anyudnak legközelebb,hogy eszed ágában sincs lefeküdni a sráccal,ha majd eljön az ideje akkor sem kell elmondani a szülőknek a dolgot.
2009. máj. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
normàlis dolog hogy félt téged!!hiszen csak 13 éves vagy,és egy 17 éves fiu a pärod.de tény,hogy nem igy kéne elöadni anyukädnak..nyugodtan leülhetne veled beszélni.és igen 13 évesen nagyon fiatal lennél a szexre,de nem àrtana anyukädnak felkésziteni téged az ilyesmire,elbeszélgetni veled nyugodtan,hiszen kezdesz növé érni..
2009. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
13 évesen inkább tanulnod kéne nem fiúkkal hemperegni. Mindegy, hogy a párod, szép dolog, legyen, de várjatok a szexuális élettel. Ha ez a fiú igazán szeret, akkor tud várni még pár évet, már csak azért is, mert te még kiskorúnak számítasz, és kiskorúval szexuális viszonyt létesíteni bűncselekménynek minősül, nem nézik, hogy a párod, ha kiderül. Anyukádnak igaza van, hogy nem tartja megfelelőnek az életkort.
2009. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

a hangnem nem szép anyukádtól,de igaza van abban h.ez nagyon felelőtlen lépés lenne.gondold ezt még végig.

mellesleg ez büntetendő is...

2009. máj. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
97%
szerintem is érthető anyukád viselkedése, kicsit erősen fogalmazott, valószínűleg rád akart ijeszteni kicsit. de úgysem "tenne ki" otthonról, mert szeret és csak óvni szeretne attól, hogy 13 évesen legfőképp lelki( és nem utolsó sorban testi) "sérelmeket" szerezz. mert most ne haragudj hogy ezt mondom, de még kislány vagy, kiskorú(még csak nem is fiatalkorú) és legalább 2 évet ha nem 3-4-et várni kéne ezzel a dologgal, mert akkor leszel agyilag is érett egy ilyen dologhoz. szerintem a Te korodban még Hozád hasonló fiúkkal kéne barátkoznod, mert egy 17 éves srácnak már más igényei vannak, mint egy 13-14 évesnek. ráadásul büntetik a 14 éven aluliakkal folytatott szexuális kapcsolatot.
2009. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

13 évesen én 18 éves sráccal jártam, hasonló helyzet volt... még le is k*rvázott hogy minek ölelgetem én. Persze érthető valamennyire hogy meg akar védeni, de lehetne normálisan is. Szerintem is beszélgess anyukáddal hogy eszedbe sem jutna még lefeküdni senkivel. A lényeg hogy bízzon benned.

Nekem akkor jól alakultak a dolgok mert ahogy anyum megismerte jobban a srácot, látta hogy rendes és elfogadta, nem aggódott annyira. Még sajnálta is mikor 5 év után szakítottunk, mindenképp újra össze akart hozni minket.

2009. máj. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
98%

ha szereted a fiut akkort nem fekszel le vele !!!

mivel te 13 éves vagy és a fiu 17 se te se ő nem számitt felnötnek

ezáltal ha az anyukád feljelenti a fiut hogy téged megrontott

a fiu nagyon de nagyon megütheti a bokáját!!

2009. máj. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
Anyukádra nagyon rá tudsz pirítani, ha fogod magad, és azt mondod, hogy üljünk le kicsit beszélgetni, aholis elmondod, hogy nem tetszett neked ez a stílus, amit és ahogy ő mondta és mond el azt is te mit érzel és hogyan gondolod ezt az egészet. Legközelebb tuti nem ilyen stílust kapsz vissza! Sok sikert és légy bátor!
2009. máj. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!