Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek így holnap haza...

Nem merek így holnap haza menni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
anyukámnak új munkahelye van. előző munkahelye közel volt, itt volt a közelben és 5 perc alatt haza ért. most 1 órára van innen az új munkahelye. anyumnak van egy barátja, jó pár éve velünk lakik és néha elmegy a szüleihez aludni. mostanában sokat van itt, és amióta máshol dolgozik az anyám és későn ér haza azóta állandóan iszik. ez előtt is volt rá példa de le szokott róla, és most újra.. már 2 napja csinálja és nagyon félek tőle. még suliba járok és hamarabb haza érek mint az anyukám, 3 4 5 órával ezelőtt. így a barátja enged be a házba és már ettől is félek, mert nagyon furcsa ha iszik és ott tartok hogy holnaptól nem megyek haza amíg az anyukám se, de akkor a hidegben fogok állni kint órákon keresztül net nélkül. sokszor be szokott szólni, tagadja hogy iszik és ma is beszólt nekem mert nem voltam éhes mivel ideges voltam miatta. az ajtót be szoktam zárni mert ideges vagyok tőle de félek hogy megver vagy elkezd velem ordibálni, vagy megöl, és attól is félek hogy az anyukámat megveri. lehet hogy túl gondolom de nem merek így haza menni és az anyukámnak lesznek olyan napjai amikor vidéken alszik és nem akarok így itthon lenni mert ha este bepiál és atjon a szobába (nem lehet kulccsal zárni) és elkezd verni vagy ordibálni én nemtudom mi tevő lennék olyankor borzasztóan félek, nemtudom mit csináljak holnap hogy várjak e vagy be menjek? valaki tudna segíteni vagy tippeket adni? előre is köszönöm, vagy a kapcsolatot felvenni velem, nagyon hálás lennék. és köszönöm ha elolvadtad

2021. nov. 4. 22:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj az édesanyáddal!
2021. nov. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 A kérdező kommentje:
de már beszéltem, ma is és nem történik semmi
2021. nov. 4. 22:19
 3/92 anonim ***** válasza:
92%
Mindenképp szerezz zárat. Mi van, ha piásan rád mozdul? Anyukád miért nem dobja ki, ha ekkora naplopó?
2021. nov. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
91%

Tudnám, a nők miért szedik össze az ilyen alja senkiket... Gratulálok anyádnak is! Most gondolom jól lepontoznak, de nem érdekel, szégyellje magát az a nő is, aki ilyet összeszed, és nem a gyerekét védi az ehhez hasonló szutykoktól!


Semmiképp ne menj így haza, kérj barátnőktől segítséget, esetleg a NANE-t hívd fel, ők mit tudnak ajánlani! Anyádra ezek szerint nem számíthatsz, ez szomorú...

2021. nov. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 anonim ***** válasza:
89%

Nagyszülők esetleg?:( anyád nem érdemli meg hogy anya legyen. Valaki az én gyerekemmel igy bunkóskodna.. ha kisszékre kell álljak is szájba b@sznám.

Vigyázz magadra csillagom:(

2021. nov. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 anonim ***** válasza:
93%
Gyámügyet keresd fel sürgősen. Szólj az iskolában egy tanárnak, akiben megbízol. Ne menj haza addig, amíg egyedül van ez a faszi.
2021. nov. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:
94%
Apád van? Esetleg szólj neki! Normál apa lerendezné az ilyet azt hiszem... Egy igazi férfival már nem merne amperkedni az ilyen tetűláda.
2021. nov. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 anonim ***** válasza:
95%

Családsegítőkkel is felveheted a kapcsolatot, simán bírod a googlebe a települést/megyét, és hogy "családsegítő", akkor kiadja az elérhetőségüket.

Osztályfőnököddel is beszélhetsz nyugodtan.

Amíg nincs megoldásod, addig meg iratkozz be a könyvtárba, aztán ott várhatsz, amíg haza mersz menni. Meleg van, internet is van, házidat is megcsinálhatod ott.

2021. nov. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 anonim ***** válasza:
31%
Engedély nélkül tartható gázpisztoly, nem öl, de hatásos.
2021. nov. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim ***** válasza:
59%
Már ne is haragudjon meg senki de könyörgöm, hol a fenébe írja a kérdező azt hogy ez a csávó valaha is csak a hangját megemelte volna rá? Mert azt nagyon sokszor írja, hogy fél attól, hogy ordibálni fog vele, de az írása alapján ez még egyszer sem történt meg! Egyedül annyit ír, hogy a csávó "nagyon furcsa" ha iszik.
2021. nov. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!