Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm a lányokat is...

A barátnőm a lányokat is szereti, emiatt tönkremehet előbb-utóbb a kapcsolatunk? Mikor jön rá majd megint az a szakasz, mikor elege lesz a férfiakból?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 2 éve vagyok együtt, én 26 vagyok, ő 23. Tudom, hogy szeret, meg minden, már együtt is lakunk, de ott van az a dolog..

Régebben volt barátnője (nem, nem írtam félre), meg voltak testi-lelki jó barátnői. Már az elején ezt elmondta, magamban kicsit kiborított, de már túlléptem ezen. Szépen elvoltunk, de az utóbbi időben megint furcsa lett, alig akar velem beszélgetni, nem ég már olyan tűzzel irántam, pedig alapból nagyon szenvedélyes lány. Arra gondoltam, hogy talán egy csajjal kavar. Van egy barátnője, ő is egyetemista és feltűnően kedves vele, ha ő is ott van, akkor nem is figyel arra, amit én mondok. Igazából elegem van ebből, minden barátnőjét jobban tiszteli nálam. Erről már volt szó a kapcsolatunk alatt, mondta, hogy engem szeret, én olyan srác vagyok, akit különlegesnek és értékesnek tart, nem fog megcsalni, nem megy vissza a volt barátnőjéhez sem. De valahogy mindig bennem van az, hogy mi van, ha én csak egy próba vagyok neki, "normális" életet akar mellettem. A volt barátnőjével is folyton beszél, a csaj még mindig nyomul, meg egyszer láttam egy msn beszélgetést, hogy a csaj írta, hogy nagyon hiányzik neki. Én nagyon szeretem Őt, annyira gyönyörű, csinos, érzéki, különleges, de ez a szabadelvűség megőrjít. Benne van a vérében ez a menni akarás vagy én nem tudom, de néha olyan dolgokat csinál, ami nem egy komoly emberhez méltó. Mit tegyek? Félek, hogy kezd engem megunni, mert rájött, hogy mégsem férfi kell neki. Nem akarok és nem is tudnék nála jobbat találni, nagyon szeretem, tökéletes. Tanácsoljatok nekem valamit vagy írjátok le a véleményeteket, mert eléggé össze vagyok zavarodva és bevallom férfiasan, félek.

26/F


2011. ápr. 14. 14:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Az első az, ami eszembe jutott, hogy mindig azoknak a lányoknak "jutnak" az érzéki, gondoskodó, kedves pasik, akik nem akarják őket, és mennének a vakvilágba, mert idegeli őket a pasi... :) Nem a tárgyhoz kapcsolódik teljesen, de gondoltam megosztom Veled, mert szerintem a barátnődtől te nem ezt érdemled. Le kell ülnötök, és megbeszélni, hogy mégis ki mit akar, és mi legyen.
2011. ápr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
18%
Ne félj!!!Van ilyen,ettől kerek a világ!
2011. ápr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

Nem illetek össze, ilyen egyszerű. A te értékrendedbe mindez nem fér bele, de az övébe igen. Mindkettőtöknek igaza van, de ezeket az igényeket sosem fogjátok tudni egyeztetni, mert akkor mindkettőtök életéből hiányozni fog valami, ami boldogtalansághoz vezet. Hozzá olyan férfi illik, aki elfogadja a biszexualitását, hozzád pedig olyan nő, aki a te értékrendedet követi.

Próbáljatok meg beszélni erről, tabuk nélkül, őszintén, még ha fájdalmas is.

2011. ápr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
fel a fejjel!próbálj meg közelíts felé,kezdeményezd te a beszélgetést,éreztesd vele,hogy szereted.nagyon finoman,de próbáld meg nála kipuhatolózni,hogy változtak-e az érzései feléd.
2011. ápr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
21%

Sok pasi kifejezetten örülne ennek,és inkább arra próbálná rávenni a barátnőjét, hogy hozza haza a másik nőt is. :S


Kérdezz rá, ülj le vele beszélni, hogy mi a probléma, és ha nem akar, vagy nem tudtok változtatni a dolgokon, akkor keress egy jobbat.

2011. ápr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
24%
Vegyetek be egy lányt harmadiknak a buliba.
2011. ápr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
38%

De rohadt szerencsés vagy!!

irigyellek ember ;)


A kapcsolatod magától nem fog tönkremenni amíg te tönkre nem teszed az aggódásoddal, a nőd mindkettőtöktől mást kap meg, de egyik sem nélkülözhetetlen neki.

2011. ápr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mit lehet azon örülni, hogyha a barátnőnk mást akar. A hármast meg baromságnak tartom, ha valakit szeretek, akkor vele akarok lefeküdni, nem mással. Ha 2 éven keresztül tényleg csak egy próba voltam, hogy vajon tud-e férfival élni, akkor nagyon kiborulok. Sok barátnőm volt, jó pár lányt ismertem, de mindig olyat kerestem, aki tökéletes, szerelmes tudok lenni. Ő ilyen, le tudnám élni vele az egész életemet, minden megvan benne, ami egy igazi nőben kell, hogy legyen, de ez a biszex dolog kikészít. Főleg, ha kiderül, hogy nem tud együtt lenni férfival anélkül, hogy a lányok felé húzna.
2011. ápr. 14. 14:49
 9/23 anonim ***** válasza:
20%

Gondolkodj mindíg egyszerűen,

ha valamit szeretne akkor add meg neki,

abból nem lehet baj. Neked nem fáj ha neki van egy nője is.

2011. ápr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ugye ezt nem gondoljátok komolyan? Persze, legyen nője is, sőt, akkor legyen még egy pasija, végül is eggyel több vagy kevesebb. Fő a változatosság. Hihetetlen, hogy nem gondoltok bele abba, hogy ez nem az izgalomról szól, meg arról, hogy vagány dolog, ha a nőd biszex, hanem arról, hogy a barátnőm a saját neméhez jobban húz, mint hozzám, ezt veszem észre mostanában a viselkedésén.
2011. ápr. 14. 14:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!