Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a párkapcsolatodban,...

Mi volt a párkapcsolatodban, házasságodban a legnehezebb szakasz? Miért?

Figyelt kérdés
Hogyan vészelted/vészeltétek át? Mi vitt tovább, amikor minden remény veszni látszott.
2011. szept. 24. 16:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elég szarul vagyok, csüggedt. Jó lenne kis bátorítás.
2011. szept. 24. 16:37
 2/13 depp81 ***** válasza:
Akármi is a probléma, a legfontosabb dolog a párbeszéd. Mindent meg lehet oldani, de néma gyereknek... Az a baj hogy nem írtad milyen jellegű a probléma.
2011. szept. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az enyémben az, hogy még nem volt. Szerintem te még így is jobban jártál, mint én.
2011. szept. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Fontos a türelem és a kitartás! Beszélgessetek sokat! Pezsdítsétek fel a kapcsolatotokat! Ha nem vagytok jó anyagi helyzetben, akkor egy gyertyafényes fürdő, vagy egy gyertyafényes otthoni vacsi!
2011. szept. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz szakaszok idején egyiküknek felül kell kerekedni a kicsinyességén. Megbocsátani, amit meg kell, és segíteni a másiknak is továbblépni, akár együtt akár külön. Tartós kapcsolatban, ha egyik fél padlóra kerül, a másik gyűjtsön erőt és emelje fel, aztán ha netán majd ő kerül rossz helyzetbe ott lesz a párja, aki majd felemeli. Szerelmi gondokat csak szeretettel lehet orvosolni, mert a szeretet magasabb szint. 26 éve élek egyazon kapcsolatban, és voltak hullámvölgyek. Annyit megmondhatok, hogy fejlődni csak kapcsolatban lehet. Egyedül nem megy. Na, a legjobbakat nektek, így ismeretlenül is.
2011. szept. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

2002től-2004ig depresszio,itt végül az orvos segitett.

2005től-2009ig meddőség,ez nagyon durva szakasza volt a kapcsolatunknak de sikerült átvészelni nagy nehezen.

Ja,és összesen 9,5éve vagyunk együtt,ki lehet számolni hány boldog évünk volt eddig.

2011. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem voltak még igazán nehéz időszakok, sem hosszan tartó viták. Voltak összezördülések, de soha nem tartottak tovább egy-két óránál maximum.
2011. szept. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Konkrét dolgok érdekelnek. Jó, az én sztorim: többszöri szakításunk után most új barátja van a volt páromnak. Közben kiderült, hogy a szíve mélyén még mindig nem adta fel a közös jövőnket. De fél, és vívódik. Én sokat változtam, de úgy érzem, belepusztulok, hogy van most valakije. Szörnyen nehéz várni.
2011. szept. 24. 19:03
 9/13 anonim ***** válasza:

depresszió, öngyilkossággal fenyegetőzés, féltékenykedés, hiszti, zsörtölődés...(ez mind az első évben)


SOK-SOK kommunikációval, odafigyeléssel, emberséggel, türelemmel, később kialakult bizalommal túl léptünk ezeken a dolgokon. Természetesen az idő sokat segített. Mi 4 éve vagyunk együtt, évek óta kiegyensúlyozott kapcsolatban élünk. Volt egy viharos időszakunk, hogy legyen viszonyítási alapunk:)


Sok sikert nektek!

2011. szept. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk most van nehéz időszakunk. :( Van egy 3,5 éves kislányunk hisztikorszakában. Emiatt szinte minden reggelünk, délutánunk, esténk idegeskedéssel, vitával telik. Az a legnagyobb baj, hogy teljesen másképpen gondolkodunk nevelés terén. Én nagyon nem tartom helyesnek, hogy a férjem inkább megcsinálja, amiért a lányunk hisztizik, csak hogy elhallgasson vagy el tudjunk indulni végre reggel. Én meg a másik véglet vagyok, mert azonnal ugrok minden szarra. Ja és hozzájön az, hogy azért, mert a férjem az engedékenyebb, a lányom most már mindent csak az apjával hajlandó megcsinálni, én nem öltöztethetem, nem moshatom meg a fogát stb. Reggel is azért hisztizett, mert az apjával akart volna óvodába menni, nem velem. De az apja nem tudta elvinni, így végül velem kellett jönnie. Hát nem tesz jót a lelkemnek ez az egész, az biztos. :( Szóval most szar a helyzet, tudom én is, hogy át kellene beszélnünk.
2011. szept. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!