Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 éves unokám kb. 150 centi...

10 éves unokám kb. 150 centi és kb. 50 kiló. Tény, hogy jó étvágya van, de a lányommal összevesztünk,mert itt sem engedte enni azt, amit szeretett volna.Kinek van igaza? Többi lent:

Figyelt kérdés

Azzal a jelszóval fogyókúráztatja, mert az utóbbi fél évben tényleg hízott, és felőle ehetne, amennyit akar, de FÉLTI, hogy az osztálytársai gúnyolni fogják, mert kicsit husisabb. Itt voltak nálunk, de ebéd után semmilyen édességet nem ehetett.

Mondtam neki, otthon intézd, nehogy már itt se ehessen azt, ami neki jólesik.

A lényeg azon van, hogy azért nem ehet kedve szerint, mert nem akarja, hogy csúfolják az iskolában, ki lesz téve az esetleges szekálásnak.



2021. nov. 26. 15:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 anonim válasza:
93%
Nem ez kellene, hogy legyen a módja ennek, de lehet pár év múlva meg fogja köszönni.
2021. nov. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/98 anonim ***** válasza:
42%

Mert egy laza étkezési zavar megoldaná a dolgot...

Basszus, növésben lévő gyerekről van szó.

Ha csúfolni akarják, akkor fogják, ha nem a súlya miatt, akkor azért, mert szőke, vagy szemüveges, vagy nem a megfelelő márkákat viseli, amiket szerintük kellene...

Értem én a jószándékot, de vannak módszerek, amik többet ártanak, mint használnak.

2021. nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/98 anonim ***** válasza:
66%

A 13 eves lanyom 166 centi es 45 kilo, normalis testalkata van. A te unokad mar most tulsulyos. Szerinted csak 'kicsit husisabb', de 10 evesen az a kicsit husis 15 eves korara kover lesz, 20 evesen meg elhizott.


'Mondtam neki, otthon intézd, nehogy már itt se ehessen azt, ami neki jólesik.' - na, ez lenne az a pont amikor egy ideig nem vinnem at a gyereket a mamahoz...

2021. nov. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/98 anonim ***** válasza:
82%
Nem fog belehalni abba, hogy nem ehetett édességet egy vendégétkezésnél. Én pl sosem eszem ilyesmit ebédre.
2021. nov. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/98 anonim ***** válasza:
93%
Ha valóban hajlamos a hízásra, akkor tényleg vigyázni kellene hogy mit eszik. Ráadásul az sem mindegy hogy e-mellé mennyit mozog!
2021. nov. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/98 anonim ***** válasza:
89%

CSatlakoznék az #5-höz!


Ha egy gyerek szeret enni, és hajlamos a hízásra, akkor nem az ételt kell tőle megvonni, hanem a mozgást kell fokozni.

Járjon futni, vagy írassák be a szülei valami rendszeres sportra.

2021. nov. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/98 anonim ***** válasza:
87%

Már megint egy nagymami, aki mindent IS jobban akar tudni, mint a szülő.

Kérdező, ha az anya azt mondja, hogy NINCS ebéd után édesség, az pontosan azt jelenti, hogy NINCS ebéd után édesség. Nálad se.

2021. nov. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/98 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy kislányról van szó. Örökmozgó,jó tanuló, szép kislány, de az anyja félti, hiába dumálok neki. Tényleg, mit lehet tenni? Ez miatt nem fogok a lányommal veszekedni.
2021. nov. 26. 15:15
 9/98 anonim ***** válasza:
78%
Én azt nem értem, hogy jössz te ahhoz, hogy beleszólj abba a lányod hogyan neveli a saját gyerekét?! Intézze otthon, nehogy már nálad ne ehessen, amit akar? Pff. Itt biztos nem tetted volna zsebre, amit kapsz és a gyerek se menne egy ideig az fix. Én ismerem a gyerekem, ha én azt látom rajta, hogy hajlamos a hízásra, meg akarom előzni azt, hogy még jobban meghízzon és ezért azt mondom nem ehet ebéd után édességet, akkor nem eszik édességet. Se a nagyinál, se máshol! És ez baromira az ő érdekében történik, nem pedig azért, mert direkt szivatni akarnám szerencsétlent.
2021. nov. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/98 anonim ***** válasza:
88%

A lányodnak van igaza. Te ne kérdőjelezd meg a döntését a gyerekkel kapcsolatban, mert semmi jogod hozzá.

Ha valaki kövér, akkor nem a csúfolódás a legnagyobb probléma. A lányod a gyerek érdekeit nézi.

2021. nov. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!