Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis, hogy egy 10 eves...

Normalis, hogy egy 10 eves gyerek az apjaval alszik es igy viselkedik?

Figyelt kérdés

13 eves lany vagyok. Az ocsem 5 honapja (es meg volt, hogy azelott is hetekig) apamkmal aludt, anyat kiturva a haloszobabol a nappaliban levo kanapera. Az elejen azt mondta, hogy fel a remalmoktol, de most meg, hogy nincs kedve a szobajaban aludni ami az emeleten van (az enyem mellett). A szuleim sokszor vissza akartak koltoztetni, de a tesomnak mindig volt valami baja, hogy faj a hasa stb. Nagyon idegesit mar, ma is osszevesztem vele emiatt, mondtam, hogy onzo es hogy miert nem alszik a szobajaban, erre hogy nincs kedve, mondtam, hogy anyanak kenyelmetlen mar a kanape, erre hogy aludhatna o a szobajaban meg ilyenek. Mondtam en is, meg a szuleim is, hogy ez nem normalis, erre meg, hogy neki marpedig ez a normalis. Egesz nap ul a haloszobajukban es tabletezik. Lusta, nem bir maganak megkenni egy szelet kenyeret, mert hogy o unja stb. multkor ram kialtott mert nem vittem ki a szobabol aa kakaosbogrejet, mivel reggel csinaltam neki, es o meg abba is belekotott, hogy o jobbat tudna. A szuleimet sem hagyja, mikor latja hogy megolelik egymast vagy

ilyesmi rogton megy oda, nem hagyja oket kettesben. Nekem beszologat mindenert, en meg nem szolok vissza akkor meg megint en vagyok a hulye, ha meg visszaszolok en leszek a hibas.Mindenkinem szokni kell neki, o persze ne csinaljon semmit. En meg mikor valamit nem teszek amit ker, pedig o is igazan megcsinalhatna, leszidnak a szuleim. Kezd nagyon elegem lenni belole, egyebbkent jol tanul nem hulye, csak nagyon onzo. Mar sajnalom anyaekat, hogy kettesben sem tudnak lenni az idegesito tesom miatt, pedig anya is mondta hogy apaval akar mar aludni a szobaban, es hogy a tesom menjen, akkor meg megy a hiszti. Nagyon unom. Mit tegyek?



2017. aug. 30. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Ő egy tízèves ledominàl egy csalàdot vagy ti vagytok nagyon engedelmesek vagy a gyerek kemémy:D
2017. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Ebben a korban van. De nem kéne hagyni, hogy ő irányítson.
2017. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Én mint szülő mondom (4,5 éves a fiam), hogy erről a szüleid tehetnek, és ha hagyják magukat, meg is érdemlik. Mi az, hogy egy gyerek dönti el, hogy én a férjemmel lehetek-e kettesben??? Na ne!

SZóval ha a szüleid kicsit a sarkukra állnának, máris nem az öcsike dirigálna.


Amúgy én úgy csinálom a fiammal, ha fél a vihartól pl, hogy én megyek át az ő szobájába, és fekszek mellé. Ha elaludt, megyek vissza az ágyunkba. Nem ő túr ki engem. Vicces is lenne, ha nekem kellene a kanapén aludnom...

2017. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Hány éves a tesód? Szerintem apukádnak kellene határozottabbnak lennie, ezt te nem fogod tudni megoldani.
2017. aug. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Bocs, most láttam, hogy 10 éves. A szüleidnek kell helyretenni!
2017. aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Amit te tenni tudsz hogy nem szolgálod ki ,ezt igazábol a szüleidnek kellene megoldaniuk ráparancsolni hogy nyomás a szobájába .

Az nem indok hogy fél a sötétben vagy társai rakjatok be egy éjjeli kislámpát hogy ne legyen annyira sötét és kész .

2017. aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Most beszeltem errol anyaval, azt mondta ha majd nem lesz ennyire meleg visszamegy, mert rossz fent a levego -.- (mondjuk ebben van igazsag)

Koszi a valaszokat :)

2017. aug. 30. 16:21
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Blablabla... menjen vissza MOST, ne majd, bakter :D
2017. aug. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen hülye indok már hogy rossz a levegő? És aki a pl a 4.-5. emeleten lakik akkor ő is nyugodtan lemehet az alsó szomszédhoz, hogy bocs fent rossz a levegő itt alszok? Egyébként tényleg röhej hogy egy 10 éves irányítja az egész családot, apud helyében felkapnám és visszavinném a szobájába, aztán ha nyavajog max rázárja az ajtót.
2017. aug. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De tenyleg rossz a levego a tetoterben nalunk, en is minden reggel kohogok, es masok is mondtak. Azert az eleg szomoru, hogy a testverem nem jon ra magatol, hogy nem normalis amit csinal....
2017. aug. 30. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!