Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így velem?...

Miért viselkedik így velem? Pedig nincs oka rá szerintem!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tehát! A párommal 2 éve lesz, hogy együtt vagyunk, csak hétvégente tudunk találkozni, és azt is úgy, ha én megyek hozzá (100 km), mert ő hétvégén is dolgozik. 1,5 - 2 havonta ő is tud jönni. Már lassan egy éve lesz, hogy húzódik a költözése, mivel úgy egyeztünk meg, hogy ő költözik ide hozzánk. Anyagi okok miatt ez eddig nem valósult meg, de már nem is csesztetem vele (eleinte sokat vitáztunk ezen). Megértem, hogy nem tud jönni, már el is fogadtam, hogy egyenlőre semmi nem lesz.

A lényeg: most hétvégén nem mentem fel hozzá, mert osztálytalálkozóm volt (5 éves) és szerettem volna rá elmenni, mint ahogy el is mentem, és nem bántam meg! Bejelentettem neki még a múlt hétvégén, hogy lesz.

Úgy volt, hogy nem tudunk találkozni, de aztán a pénteket kivettem szabira, hogy csütörtök este fel tudjak hozzá utazni és az osztálytalra hazajöttem volna (tegnap volt). Csak csütörtökön kiderült, hogy mégis be kell mennem a munkahelyemre, így a szabit is visszamondtam. Szóval most úgy állunk, hogy nem votlam nála, és ő most nagyon be van sértődve. Nem ért meg! Pedig, ha arra gondolok, hogy már majdnem egy éve húzódik a költözése is, inkább örülhetne neki, hogy rendszeresen járok hozzá, annak ellenére, hogy itthon (családom) szinte mindenki ellenzi, hogy én "udvarolok". Még ő mondta a múltkor, hogy milyen megértő vagyok, megértem az anyagi helyzetét stb. És most ezt kapom! Szerintetek megérdemlem?

23/Nő


2010. szept. 5. 16:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy lúzer a pasid. Keress egy FÉRFIT, ne egy hisztis, önző emberre pocsékold az idődet. Ha akart volna, már odaköltözhetett volna, olyan nincs, hogy 1 éve nem tudja megoldani. Már bocsi, de te kinyalod a seggét, eszébe sincs ezen változtatni.
2010. szept. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem egy korrekt hozzáállás :/

Szerintem ugyanígy beszéld meg Vele, nem hiszem hogy ennél jobb tanácsot lehetne adni :)

2010. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Az az igazság, hogy mindenki azt mondja, amit te, hogy nem is fog. Én meg nem hiszem el, mert ő azt mondja, hogy fog. Hát nem tudom.
2010. szept. 5. 16:43
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg szereted ezért nehéz a döntés.

Viszont ez a pasi direkt húzza az időt az biztos, szerintem nem akar még összeköltözni veled fél tőle, hogy akkor mi lesz a saját szabadságával. Ezenkívül ha tényleg annyira odalenne érted akkor azért időnként biztos ő is elmenne hozzád. Ha úgy jön ki és mondjuk 2 hónapig nem tudsz elutazni hozzá akkor addig nem is találkoztok?

2010. szept. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy annyira önfejű tényleg, hogy csak a maga igazát nézi, és ezt már az anyukája is mondta! És egyre inkább úgy látom, hogy tényleg így van! Mindent meg szoktunk beszélni, de még a végén én jövök ki úgy, hogy én kérjek bocsánatot! Egy nap szoktunk telón beszélgetni vagy 5-6-szor. Tegnap kétszer felhívtam délután, azóta nem is beszéltünk. Igazából nincs is kedvem, mert annyira érezteti, hogy ő haragszik, én kérdezgetem ő válaszol és ennyi. Ha én nem kérdezek akkor ő sem, és akkor csak hallgatunk. Szóval... Nagyon gáz!
2010. szept. 5. 16:47
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi az oka,hogy nem költözik? Tudom írtad,hogy anyagi okok,de pontosan mi? Vagyis,hogy feladná a munkáját és odaköltözne hozzátok? A hozzátok téged és a szüleidet jelenti? Lehet,hogy ez is közrejátszik,amiért nincs kedve menni?

A helyzet,ahogy leírtad egyértelmű.Most így jött ki a dolog,dolgoznod kellett és ott volt az osztálytalálkozó is.Szerintem egyszerűen csalódott,hogy nem úgy jött össze a hétvége,ahogy várta.Persze felnött ember,nem szabad durcáskodnia,meg kell értenie,hogy ez most így alakult.Beszélj vele!

2010. szept. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Már élt együtt nővel egy jó ideig. Van is két kislánya, és rájuk is fizet gyerektartást (25.000) + autót, ami úgy 60-70.000 ft havonta. Tehát tényleg nehéz, ráadásul még vannak adósságai is, sajnos. Nincs bejelentett munkahelye, piacozik a faterjával és tőle kap pénzt rá.
2010. szept. 5. 16:50
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen a szüleimmel lakok még egyelőre, és ide jönne, amíg nincs jobb. Tudom nem egészséges és én is félek tőle, de elég fárasztó minden hétvégén oda és vissza buszozni (este 11 után érek haza, másnap meg dolgozom). Még szerencsés helyzetben vagyok, mert még a busz ingyen van egyelőre, de nem sokáig.
2010. szept. 5. 16:55
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek: ha tűröd, hogy ezt csinálja veled, megérdemled.


(Magyarul fogalmazva: ez egy zűrös pasi, nagyon kényelmes neki, hogy ilyen "megértő" vagy, de ő semmit nem ad a kapcsolatba. A családodnak igaza van.)

2010. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 margoz ***** válasza:
63%

Szerintem szeret téged,de ugy érzem nálatok te vagy az aki a nehezebb utat választja. ő domináns,ezért megszokta hogy te mindig mindent megértesz .Kicsit kényelmesé vált ezáltal ő érzi elhanyagoltnak magát,amiért nem mentél legutobb hozzá.

Neked kell érezned hogy továbbra is birni fogod az ő ilyen fajta hozzá állását,nem szabad hogy ki használja a meg értésedet vagy naivitásodat,hogy mindent el hiszel.

Öszintén ha ilyen ritkán találkoztok,és akkor sem igazán felhötlen a kapcsolatotok,ha az egyik mindig többet tesz és a másik mindig többet vár,én nem eröltetném az össze költözést,lehet ő is érzi és azért huzodozik.

De nem láthatunk teljesen bele,minden esetre ne legyél mindig meg értő,most legyen ő,és alakitsa ugy a dolgokat,hogy most neked legyen jó.

2010. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!