Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így velem?...

Miért viselkedik így velem? Pedig nincs oka rá szerintem!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tehát! A párommal 2 éve lesz, hogy együtt vagyunk, csak hétvégente tudunk találkozni, és azt is úgy, ha én megyek hozzá (100 km), mert ő hétvégén is dolgozik. 1,5 - 2 havonta ő is tud jönni. Már lassan egy éve lesz, hogy húzódik a költözése, mivel úgy egyeztünk meg, hogy ő költözik ide hozzánk. Anyagi okok miatt ez eddig nem valósult meg, de már nem is csesztetem vele (eleinte sokat vitáztunk ezen). Megértem, hogy nem tud jönni, már el is fogadtam, hogy egyenlőre semmi nem lesz.

A lényeg: most hétvégén nem mentem fel hozzá, mert osztálytalálkozóm volt (5 éves) és szerettem volna rá elmenni, mint ahogy el is mentem, és nem bántam meg! Bejelentettem neki még a múlt hétvégén, hogy lesz.

Úgy volt, hogy nem tudunk találkozni, de aztán a pénteket kivettem szabira, hogy csütörtök este fel tudjak hozzá utazni és az osztálytalra hazajöttem volna (tegnap volt). Csak csütörtökön kiderült, hogy mégis be kell mennem a munkahelyemre, így a szabit is visszamondtam. Szóval most úgy állunk, hogy nem votlam nála, és ő most nagyon be van sértődve. Nem ért meg! Pedig, ha arra gondolok, hogy már majdnem egy éve húzódik a költözése is, inkább örülhetne neki, hogy rendszeresen járok hozzá, annak ellenére, hogy itthon (családom) szinte mindenki ellenzi, hogy én "udvarolok". Még ő mondta a múltkor, hogy milyen megértő vagyok, megértem az anyagi helyzetét stb. És most ezt kapom! Szerintetek megérdemlem?

23/Nő


2010. szept. 5. 16:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Amit legutóbb hozzáfűztél, aból úgy tűnik, hogy egy felelőtlen, akaratgyenge, céltudatlan ember. Hogyan tervezel vele így közös jövőt? Te fogod eltartani? (mert ugye kapásból egy fizetésnyi kiadása van). KÉRLEK nagyon gondolkodj el azon, hogy valóban ezzel az emberrel képzelsz el egy hosszú, boldog és gondtalan életet?
2010. szept. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az őszinte válaszokat! Elszomorít a helyzet! Nem tudom, mit kellene kezdeni! Szeret engem és én is őt, nagyon. Tudom, hogy szeret, mert kimutatja, mondja, úgy viselkedik, amit szeretnék, megteszi (ha van rá lehetőség). És őszinte is velem. Szóval úgy nincs hiba, csak a felfogásával...
2010. szept. 5. 17:03
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az már éppen elég baj,ha a felfogásával,meg az Élethez való hozzáállásával gondok vannak!Nem egy,nem két ilyen emberrel volt szerencsém megismerkedni eddigi életem folyamán,és tudod,sosem lett jó vége.Én óvatosságra intelek az ilyen emberekkel kapcsolatban.Szerintem a családodnak igaza van.
2010. szept. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Egyébként egy kezemen meg tudom számolni, hogy a lassan két év alatt hányszor volt ilyen, hogy nem mentem fel hozzá vmi miatt, és mindannyiszor ezt játsza. :-(
2010. szept. 5. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!