Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez az amit már nem értek én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az amit már nem értek én sem! Ebben a helyzetben minden pasi így viselkedik? Szerintem nem ez a normális.

Figyelt kérdés

Van egy srác nagyon bejövünk egymásnak több mint 5éve ismerjük egymást..csak nem merünk egymás felé lépni...

Vasárnap találkoztunk de csak köszöntünk mert ott volt a keresztfia nekem meg a barátnőm és nem jött oda beszélgetni.

A kezemmel történt egy kisebb baleset és be van most kötve ránézett a kezemre egy csomószor,de még sem jött oda és kérdezte meg mi történt..

(Barátnőm azt mondta azért mert a kicsi túl hisztis volt és jobbnak látta hogy nem hozta oda..)

Máskor mikor alkalma van rá mindig megállunk beszélgetni mosolygunk szemezünk meg ilyenek.De ez kicsit furán jött ki!


2011. febr. 21. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy benne, hogy bejössz neki akk előbb-utóbb oda fog menni hozzád. De sztem te is nyugodtan oda mehettél volna beszélgetni, ha viszont hisztis volt akk érthető h most nem ment oda hozzád.
2011. febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod...

Én meg már be képzeltem hogy nem érdeklem...egyébként 100%biztos vagyok benne hogy tetszem neki...

De nem merek lépni felé...az igazat megvallva próbálkozott már de amikor ő lépett előre 2-őt én 3-at léptem vissza.

2011. febr. 21. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:
A kommented alapján most neked kell lépned!
2011. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem merek mert ha a közelembe van remegek dadogom stb....
2011. febr. 22. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!