Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért viselkedik így velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért viselkedik így velem a Kedvesem? Nem normális szerintem. Bővebben lenn

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt (csak), és az a probléma, hogy még valahogy nem került a szexre a sor, meg kérdeztem mi oka van ennek, nem akart válaszolni, mindent harapófogóval húzok ki belőle, nem erőltetem a szexet, csak rákérdeztem. Nehezen benyögte múltkor: A szex csak rajta múlik(a barátomon). Ezen besértődtem, kicsit megalázónak találtam. Most újra rákérdeztem, most azt mondja, fél, hogy terhes leszek (nem szeretek védekezni) és hogy mindig megzavarnak (eddig sose zavart meg senki petting közbe). A volt barátnőjével is 1 évig együtt volt, de nem volt testi kapcsolat köztünk, erre nem is válaszolt, h mért. Nem kérdeztem tovább. Ma azt mondja, hogy azért, mert szerinte én a szexre alapozok... Ez nem így van, a pettinget se én kezdeményezem! Meg egyik volt barátnőjével az iskolában feküdt le, a lánnyal nem volt együtt sokáig(3hónap). Furcsa, ott nem félt, hogy meglátják? itthon meg fél, de tudja, hogy a szüleim nem jönnek be a szobámba. Szóval nem szüz már. Nem értem. Mi gond lehet? Rendesen szokott állni neki, de ma elég hamar le lankadt! Nem szeret beszélni az ilyenről, utoljára tavaly nyáron volt együtt lánnyal. Mi lehet a gond? Mit tehetnék az érdekében, hogy több is legyen köztünk?

mindketten elmúltunk 17 évesek.

Én L.


2011. jan. 17. 23:20
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
96%
Lehet hogy merevedési zavarai vannak..de hogy van valami,az tuti
2011. jan. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
95%
Hát lehet hogy nem gerjeszted be, ne kezdj kétségbe esni ez sima kémia nem más.
2011. jan. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Hát, baromi furcsa az biztos, még nem találkoztam ilyen pasival. Szerintem is valami egészségügyi ok lehet a dolog hátterében. Meztelenül láttad már (nem derült ki, hogy meddig jutottatok petting során)?
2011. jan. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

Teljesen meztelenül nem láttam még. Pettingbe, azt értsétek, hogy ujjazás és nyalás. eddig jutottunk! (sajnos)

Rá szeretnék kérdezni, hogy mi oka van ennek az egésznek, de nem tudom hogy kérdezzek rá! Ebbe is szeretném, ha segítenétek! Mert tényleg szeretem, és nem a szex miatt vagyok vele! De ha kapcsolatba vagyunk, akkor az ilyet is meg kéne beszélnünk ŐSZINTÉN, úgy gondolom! Mert akkor tudom, mire számítsak a késöbbiekben.

2011. jan. 17. 23:32
 5/49 anonim ***** válasza:
89%
ha nem láttad meztelenül, akkor valószínű a nemi szervével van gond. ez könnyen lehet, hogy csak neki jelent problémát: talán úgy gondolja hogy túl kicsi, túl vékony, túl görbe stb. próbálj vele erről beszélni, nyugtasd meg hogy szereted, és elfogadod olyannak amilyen
2011. jan. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Nem nagyon hajlandó beszélni a szexről. Mindent harapófogóval húzok ki belőle!
2011. jan. 17. 23:42
 7/49 anonim ***** válasza:
86%

"Teljesen meztelenül nem láttam még."

Tehát, ha jól értem péniszügyileg még nem tettél felfedezéseket... pasiknak sok komplexusa van, mint ahogy az előző is írta, túl kicsi, görbe, vékony, stb...

Én a tettek mezejére lépnék, és megpróbálnám elővenni... ha nem engedi kissé indulatosan megkérdezni, hogy mégis mi a jó fene baja van...

2011. jan. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb, mikor együtt lesztek igyatok meg 2-3 pohár bort, vagy amit szerettek,de ne rúgjatok be, csak fél spicces állapotba. Így levetitek a gátlásaitokat,s talán a pettinget sikerült átvezetni szexbe. De akár meg is beszélhetitek.
2011. jan. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
96%

Biztos h nem szűz már? Nekem nagyon-nagyon gyanús ez az iskolában kefélős sztori. (Főleg h ha amúgy ennyire fél h meglátják. Meg érted, én pl. elég vérmes vagyok, mégis ódzkodok a nyilvános helyen való szextől. Akkor majd pont egy ilyen gátlásos ember fog nekiállni! Persze! Nem hiszem el! Lehet sőt biztos h kamuzott, h ne kelljen megmondania, h szűz.


De egyébként 2 hónap 17 évesen nem olyan vészes szex nélkül. Egyáltalán nem!

2011. jan. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Mondom, itt nem is a szexen van a hangsúly, csak kicsit rosszul esik néha, hogy fel vagyok izgulva, ő is, de még sincs semmi! Meg ha már együtt vagyunk, akkor inkább mondja el mi a problémája! Ne később derüljön ki! Én szeretem, és nem hagynám el, bármi is van!
2011. jan. 17. 23:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!