Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a család? Na most...

Normális ez a család? Na most a helyembe más mit tenne?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a barátom családjával egy kis összejövetelen.Elég sokan voltak ott idegenek akiket ők sem ismernek.

Na a lényeg a következő hogy (apuka, anyuka barátom+én, bátyja+barátnője volt ott)

A barátomnak a bátyja összevitatkozott valakivel, teljesen kifordult önmagából, és neki a barátnője elkezdett visitozni, erre a bátyó megütötte szegény lányt.

A barátom apukája pedig neki állt annak a srácnak akivel a bátyó balhézott,adott is neki egy taslit.

Majdnem tömegverekedés tört ki.Annyira restelte magát az anyukája, megrángatta picit a barátom ingét az meg ráordított az anyjára és az apja mondta az anyjának hogy mindjárt pofonváglak ha nem fejezed be.

Ne ordíts stb.

Szeretem őket, velem nagyon rendesek, de ez picit kellemetlenül érintett.

Annyira hogy ez az agresszív viselkedés nekem nagyon nem tetszett.

Az meg végképp nem hogy a nőket ennyire tisztelik meg.

A barátom még nem nagyon csinált ilyen jellegű dolgokat, bár egyből repülne is.

Csak már úgy félek az egésztől.

Vélemény????:(Tanács?


2010. szept. 5. 19:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a barátodat,hogy neki erről mi a véleménye, bár az anyjához való viszonyulása láttán elég egyértelmű. Én azt mondanám,hogy ha nem akarsz hasonlóü sorsra jutni,akkor menekülj egy ilyen kapcsolatból, mielőtt komolyabban belebonyolódsz. Ha ilyen neveltetést kapott és ezt látja normálisnak,veled sem fog szebben viselkedni hoszabb távon.
2010. szept. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Én meggondolnám,hogy tartsam-e a kapcsolatot a barátommal továbbra is. Most még rendes veled,de ha ilyen a családja,akkor ez nagyon megváltozhat!
2010. szept. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Hát, én nem akarlak nagyon elkeseríteni, de gondolom a barátodat is ők nevelték, tehát, elvileg ő is ilyen. Én megmondanám, ha legközelebb elhívnak valahova, hogy ha olyan jelenet lesz mint a múltkor, nem megyek
2010. szept. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Mintha az első férjem családját látnám.

A volt férjem sem volt ilyen. Egy ideig...

Miután összeházasodtunk, rá pár évre elkezdett agresszív lenni.

Elváltam.

Az alma nem esik messze a fájától.

2010. szept. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
:( ó istenem,nagyon szeretjük egymást.Bár lehet igazatok van.De szerintem hagyni is kell valakinek magát ahozz hogy később így bánjon vki vkivel.
2010. szept. 5. 19:36
 6/15 anonim ***** válasza:

Ez hasonlít az én esetemre csak más volt a szitu.

Elmentünk egy ingyenes bulira (céges). Minden ingyen volt még az unikum is. Na berúgás az volt, meg minden ami a csövön kifért. Éppenhogy verekedés nem volt, de az illető elég csúnyán viselkedett, a buszsofőrrel is. Na szépen bemutatkozott a párom előtt, de szerencsére én nem vagyok ilyen, legalábbis nem ennyire a kedvéért elnyomom amennyire csak tudom, szerencsére Ő is segít nekem ebben. Mármint a társam.

Családtag volt az emberke amúgy, hát nagyon szégyelltem magam a viselkedése miatt, mert baromi sokan voltak rajtunk kívül. :-(

2010. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mármint nem iszom egyáltalán, csak ugye ilyen családban nőttem fel, na itt erre gondolok.
2010. szept. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

Minek kérsz tanácsot, ha eldöntötted, hogy nem dobod?

Azt várod, hogy megveregetjük a vállad, hogy:- Igen f@sza helyre akarsz benősülni.

2010. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom még én sem mit akarok.

Hisz oké hogy még nem olyan és nagyon szeretem, csak félek a változástól.:(

Mit kell egyből ledörmögni?!Nem értem, ez egy ilyen oldal ahol lehet tanácsot véleményt írni!!

2010. szept. 5. 19:47
 10/15 Levendula05 ***** válasza:

Hát tényleg nem százas egy család!

Beszélj a barátoddal, hogy ő hogy élte át ezt az egész dolgot, -mondjuk nem szégyelli-e a családját előtted- és mi a véleménye az egészről.

A legjobb az lenne, ha minél messzebb kerülne egy ilyen családtól, max. havonta 1-er összefutni 1 ebéd erejéig.

2010. szept. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!