Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt apám?

Miért csinálja ezt apám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Amikor apámmal elmegyünk sétálni vagy bármi,mindig elkezdünk storyzgatni,ez addig jó amíg nem jön szóba anyám,mert mindig elkezdi mondani apám hogy:”anyád ilyen rossz ember” “nem is értem miért házasodtunk össze” “anyádat nem érdekli mi van veled” anyád csak magával törődik” és ilyeneket,de anyám előtt meg adja a szépet,én meg kénytelen vagyok hallgatni mert nem akarok bunkó lenni.

Szerintetek miért csinálja ezt?


2021. dec. 8. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert szarul érzi magát anyád mellett?
2021. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Téged használ pszichológus gyanánt. Hallgasd meg, esetlegesen adj neki tanácsokat mit kellene máshogy csinálni, hogy a problémái megoldódjanak. Ha ez nem tetszik neki akkor mondd meg neki, hogy akkor egy pszichológusnak meséljen erről, hátha az jobb tanácsot tud adni.

De az is lehet megoldod a házasságukat a brilliáns ötleteiddel. Bár ja, ez nem a gyerek dolga lenne és a szülő részéről felelőtlenség ezt a gyerekre "hárítani".

2021. dec. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Legyél csak bunkó: amikor anyád meg apád meg te hármasban vagytok, fordulj oda apádhoz: apa, ha nekem négyszemközt folyton anyát szidod, most is merd kinyitni a szádat, ne csak a háta mögött legyél bátor.
2021. dec. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én mindig próbálok vele beszélgetni,amikor valami probléma van,pl a munkahelyén is mindig gondok vannak és ezt nekem meséli,próbálok tanácsokat adni csak nyilván gyerek fejjel nem úgy tudom kezelni a dolgokat,de minden esetre próbálkozom
2021. dec. 8. 13:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 3-as mond azt szerintem semmiképpen ne tedd. Már legalább is ha akarsz még vele beszélgetni ebben az életben.

Most kb. barátként tekint rád, de azzal a lépéssel kb. árulást követnél el.

Hallgasd meg mind a kettőt és próbálj meg a két történet alapján mindegyiknek olyan tanácsot adni ami szerinted javítana a családi kapcsolatokon.

2021. dec. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Nem a te dolgod ezekben apádat támogatni. Erre való a felesége meg a barátai. 16 alatt vagy? Akkor amit apád csinál az kb. parentifikáció, és a zaklatás egyik formája.
2021. dec. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg tőle hogy ezt miért nem neki mondja el lehet javulna a helyzet. A hosszú távú kapcsolatok fő eleme hogy meg tudják beszélni egymással a gondokat az emberek
2021. dec. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonymousreview60 ***** válasza:
77%

Anyám nekem sírt (szó szerint), hogy apám nem segít, meg ilyen meg olyan. Hát, ez nem kicsit stresszelt, csak ugye megérteni a dolgot félig, igazságot tenni meg anyámnak segíteni semennyire nem tudtam.

Apád gyáva is, mert neked szidja anyádat, neki szembe kiskutya. Anyád vagy sakkban tartja vagy tudja, hogy anyádnál jobbat nem engedhet meg magának vagy jobbat nem érdemel. Hárítanod kellene ezeket a dumáit.

2021. dec. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Találkoztam hasonlóval, csak fordítva. Anyám szidta mindig apámat. Egyenesen rákérdeztem, hogy ha apám bunkó szerinted, akkor te miért vagy egy ilyen gyáva ember, hogy még mindig vele vagy? Csend lett...
2021. dec. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rendbe kéne hozniuk a kapcsoaltukat.
2021. dec. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!