Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha anya barátja...

Normális, ha anya barátja kéretlen megjegyzéseket tesz a mellemre?

Figyelt kérdés

Most 21 éves vagyok, 15 évesen elköltöztem otthonról, mert nem volt jó anyával a kapcsolatunk. Most se remek, de messziről könnyebb szeretni, vagy mi. :)

Anyának kb. négy éve van egy kapcsolata, de mivel nem éltem otthon az elmúlt években, nem alakult ki pótapai kapcsolat, vagy bármi ilyesmi. Ritkán is járok haza, szóval végképp nem alakulhatott ki ilyesmi. Meg amúgy sem kedvelem.

Párszor történt olyan, hogy amikor anya nem volt ott, akkor elkezdett "nyugtatni", hogy semmi baj nincs azzal, hogy kicsi a cicim. Több ilyen eset is volt, és egyszer se került szóba semmi hasonló a megjegyzései előtt, csak úgy random szóbahozta. Ilyenkor olyanokat is mond, hogy ne aggódjak, van aki a kis melleket szereti, meg anyának is szülés után nőttek meg, meg egyek egy kis ezt meg azt, és akkor lesznek melleim, de hogy semmiképp se aggódjak, még van arra esélyem, hogy meg fognak nőni.

Egyszer se kértem ki erről a véleményét, elhihetitek. Meg amúgy nincs is bajom a testemmel, tök átlagos mellem van, de ez most mellékes.

Az van, hogy én ilyenkor teljesen lefagyok, és így kb. csak annyit tudok reagálni, hogy oké. Nagyon kényelmetlen ez a szituáció. Ezeket egyébként elmondtam anyának, és annyit kérdezett, hogy de ugye nem nyúlt hozzám, én mondtam, hogy nem, és akkor ez rendben is van. De anyám is normalizálja ezt, egyszer mesélte, hogy ez a csávója mondta neki, hogy deszka vagyok, de azért a seggem az jó. És anya ezt így elmeséli nekem, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, hogy ilyeneket mond rólam a pasija.

Nekem az a véleményem, hogy undorító, ha az anyám pasija nőként tekint rám, de ha mégis ezt teszi, legalább nagyon mélyen titkolná magában. Az első gondolatom az volt, hogy ez kicsit sem normális, és tök bolondok, hogy úgy csinálnak, mintha az lenne. De aztán arra gondoltam, hogy lehet, hogy ez amúgy elterjedtebb, mint hinném. Vagy akár csak én túlzom el, és belefér ilyeneket mondani.

Vélemények?



2021. dec. 18. 16:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális
2021. dec. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy tahó a pasas.
2021. dec. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális a pasi, de anyád sem teljesen, ha szerinte ez rendben van.
2021. dec. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
Bepróbálkozik, ne reagálj sehogyan a kijelentéseire, még egy oké-sem kell a részedről.
2021. dec. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%
Kicsit sem fér bele. A helyedben jó hegyes orrú cipőbe mennék oda, és elmesélném milyen maradandó heresérülést tudsz vele okozni az illetlen férfiaknak, hogy megemlegessék. Nem lefagyni kell, hanem tisztázni, hogy nem vagy játékszer és megvéded magad.
2021. dec. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális dolog, ne törődj bele. De édesanyád reakciója meg egyenesen felháborító.
2021. dec. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%

Biztos nezeget ha megjegyzi milyen a melled

Bejonnel nala 1-2 korre es benne volna egy edes harmasban is a paraszt fujjj

2021. dec. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg ez turkálás, állítsd le, vagy ha nem okoz nagy traumát, akkor ne menj többé oda, mert anyud sem normális, ha ezt így hagyja, sőt még hozzá is tsz... a helyében én már ennyitől otthagytam volna egy ilyen perverz állatot. 30/F
2021. dec. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, sajnálom, hogy anyukád nem foglalkozil ezzel a problémával.
2021. dec. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális ez és ne maradj vele lehetőleg sehol kettesben, kerüldd.

Az se normális, hogy anyádnak így beszél rólad és ő ezt nem tartja furának.

2021. dec. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!