Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnénk ha anyósjelölt...

Mit tehetnénk ha anyósjelölt utálkozik? A saját fiát, engem is. Minden baj.

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legalább megkönnyíti a fiú választását kettőtök között.
2010. szept. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Plaga ***** válasza:
57%
Rakjátok be öregek otthonába az manapság úgyis nagy divat
2010. szept. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hát ez nemnagyon menne,fiatalok vagyunk még...

de ezt már nem lehet bírni.minden szar,minden baj,miattam van,stb..

2010. szept. 23. 22:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Jaj, de átérzem a helyzeted...ugyanez van itt is...nem akarlak elkeseríteni, de nálunk ez csak rosszabb lett. De a banya szerintem elmebeteg is és sajna kegyetlen gonosz, Én 3 hónapja nem járok hozzá...és soha többé nem is fogok...a férjem akkor megy amikor akar...szerencsére nagyon nem akar...amúgy nálunk a férjem húga is segg az anyjuk kicsinyített démona...én kivonultam ebből, mert belebetegednék. A legjobb nem hagyni szálakat kemény döntés, de azért mindent nem kell eltűrni. Az eljegyzést követően kapott vérszemet! SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK, SOK SIKERT!
2010. szept. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Lérdezd meg tőle nyíltan, hogy mikor szexelt utoljára%


Ha nem tud rá válaszolni, akkor közöld vele, hogy inkább ennek a problémának a megoldásán ügyködjön, rólatok meg kopjon le!

2010. szept. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már reggel megkérdezted. Nem érkezett helyes válasz?
2010. szept. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes, engem az eddigi legfuribb anyósjelölt is meg tudott szeretni. Lehet, hogy a hiba nem benne van?
2010. szept. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Teljesen átérzem a helyzetedet.

Nálunk is ugyanez ment, amíg ki nem nyitottam a számat, mert betelt a pohár... Te ne ess ilyen hibába, mert ha a párod az anyjához húz jobban, akkor csak te húzod a rövidebbet. Szerencsére nálunk más volt a helyzet, persze most, hogy nem tartjuk velük a kapcsolatot, azon vannak, hogy szétszedjenek minket. Rengeteget veszekedtünk a 7év alatt miattuk a párommal, de szép lassan rájött, hogy igazam van. És egy idő után, hogy mindig megelőztem őket a kijelentésimmel, (annyira kiismertem őket, hogy mindig csak akkor jönnek, ha kell nekik valami, nem a fiúk érdekli őket) belátó lett a párom, hogy igazam van.

Azt mondják minden anyós ilyen... Hát nem tudom, nekem eddig vagy 3 anyósjelöltem volt, mindegyikkel kijöttem, sőt szerettek, egyedül a nagy Ő anyja gyűlöl kiengesztelhetetlenül, bár nem adtam neki rá okot, mert ha azt nézzük, egy jó családba nősült be a fia, mégis baja van mindennel, nem bírja elfogadni, hogy a fiának már nem ő az első. Ha voltál ilyen helyzetben te is, hogy csak ő az, aki utál, akkor nem valószínű, hogy benned van a probléma.


Fel a fejjel, próbáld megbeszélni a pároddal, kérdezd meg tőle, hogy mi a baja az anyjának veled. Igaz én is volt, hogy megkérdeztettem a párommal, az anyós persze adta az ártatlant. De hát ki tudja, lehet te sokkal nagyobb sikerrel jársz majd. Nagyon szorítok nektek, hogy helyre jöjjenek a dolgok, mert én már lassan 8 éve, hogy hallgatom anyósomék hülyeségeit, de most már eljutottam arra a szintre, hogy marhára nem érdekel, ha valami nem tetszik nekik, úgyis úgy lesz minden amit mi akarunk, nekik beleszólásuk nincs, felnőtt emberek vagyunk. Persze az első 5évem az kínszenvedés volt, tehát csak azt tudom neked tanácsolni, hogy beszélj erről a pároddal, hogy téged ez bánt. Ne ess abba a hibába, mint én, hogy 4 évig meg sem szólaltam, tűrtem, mert féltem, hogy szétbombáznak minket. Persze benne van a pakliban, hogy a párod nem érti meg, mert tegyük fel az anyját "védi"... Akkor tudod, hogy nem ő az akit kerestél. Bár azt írtad, hogy az anyja gyűlölködik a pároddal is, tehát biztos meg fogja érteni!


Mindent bele! Szorítok nektek, hogy a szerelmeteket egy ilyen ne tudja megingatni!

2010. szept. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nem velem van baja konkrétan...sőt,szeret.

csak most kötekszik a fiával mindenért,és engem is belekever lassan..

2010. szept. 24. 21:39
 10/11 anonim válasza:

Utolsó válaszoló vagyok.

Akkor ne adj neki rá okot, hogy belekeverjen!

Próbálj meg, ahogy csak tudsz, kimaradni a dolgokból.

Mondd a párodnak, hogy te nem akarsz a vitában részt venni, szereted, meg minden, de ezt neki kell lerendeznie az anyjával! Szerintem ez a legmegfelelőbb megoldás...


Remélem tudtam segíteni!

2010. szept. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!