Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha az anyósjelö...

Mit csináljak, ha az anyósjelölt nem adja be a derekát? Sürgőőős!

Figyelt kérdés
A következő a helyzet: a párommal már nagyon hosszú ideje vagyunk együtt és az anyukájával is jóban vagyok. A szüleimnek most lesz a 20. házassági évfordulójuk és apukám azt tervezte, hogy június 11-13-ig Nizzába utazunk és már lefoglalta a dolgokat úgy, hogy a barátomnak is. De az anyukája teljesen kiakadt, nem hajlandó kicsiny fiát elengedni, mert ez neki rossz érzés és nem tudna többet a szüleim szemébe nézni. Ők az ilyen dolgokat egyáltalán nem engedhetik meg maguknak. De hát én elmagyaráztam, hogy ez nem a pénzről szól és hogy a fia nálunk családtagnak számít stb. De semmi enyhülés...még ő van megsértődve. És a fia meg hozzávágja közben, hogy önző, csak magára gondol és hogy megfosztja őt egy fergeteges lehetőségtől. (az országon kívül még nem jártak)...segítsen valaki, valami tanács...bármi segít...
2010. máj. 27. 17:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
hány évesek vagytok? :-o
2010. máj. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
Vigyétek őt is! Viccesen hangzik, de akkor a káposzta is megmarad és a kecske is jól lakik... oké, a szüleid házassági évfordulója, de akkor már vihetik a nászasszonyékat is - ha jó a kapcsolat...
2010. máj. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
csak hát az anyagiak, gondolom azért ti se vagytok milliomosok....Nehéz ügy. Még egy kört lefuthatsz vele, hogy elmondod szépen, hogy ez most egy nagyon jó lehetőség, és hát a szüleid így gondolták. A párod meg jól értem közben höbörög? Na, azt ne hagyd, nem szép dolog, mégiscsak az anyja!
2010. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
19 évesek vagyunk. 2 és fél év együttlét. de az itt mit számít? a kérdésre válaszolj vagy ne írj.
2010. máj. 27. 17:59
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Ha elmúlt a srác 18 akkor egyszerűen fogja meg az útlevelét és spuri...irány Nizza!!Lehet anyós megsértődik,aztán majd nemszól hozzátok egy darabig de azzal ne törődjetek...majd megbékél!Végülis csak nem szeretné csak a büszkesége miatt elveszíteni a fiát???Na jut eszembe:büszkeség!!:hát pont ez az ő baja!!már bocs,de önsajnálat büszkeségel körítve...mert ezt csinálja!Sajnáltatja magát,hogy milyen szegény,meg ők ezt nem tehetik meg,meg hogy fogják majd ők ezt visszaadni...stb Nem bírom az ilyen álszent embereket,ne haragudj,hogy ismeretlenül ilyeneket írok,de van a baráti körömben hasonló...az önsajnálattól teljesen ködös a gondolkodásuk..ha ők nem tehetik meg,hogy a gyereküknek valamit adjanak,akkor azt más se tegye meg,mert csorbát üt az ÉN-jük nem engedhet meg EKKORA segítséget..mert annak veszik!Szerintem lépjen le!

Ha nem múlt még el 18 akkor nemtom..de ha rendelkezik önálló keresettel akkor asszem nagykorúnak tekinthető ilyen esetben is...!Valahogy oldjátok meg!!!

Jó utat!

2010. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

Ismerős dolog, csak apóssal.

Elutaztunk, több mint fél évig nem kereste a lányát, utána is mint akit a seggéből rángatott elő, úgy beszélt vele.


Majd lehiggad, nem kell vele foglalkozni.

2010. máj. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért kérdezte az 1.mert mondjuk egy 14-16éves gyereket nem biztos,h elengednek,de így h 19 évesek vagytok és elég hosszú ideje jártok,én elengedném simán! Érvelj ezzel,ha másképp nem megy! Meg sztem ha azt mondod,h megbántódnának a szüleid,rosszul esne nekik h nem megy a párod, ilyenek. Remélem meggondolja magát!
2010. máj. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
mond hogy leugrotok 3 napra a balcsira,vagy valami haverodhoz.aztán irány nizza.
2010. máj. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

meg lehet érteni az anyóst is.ha ő nem adhatja ezt meg a fiának,akkor biztos rosszul esik neki h.más meg igen...

bár inkább hagynia kéne h.a fia világot lásson egy kicsit.

2010. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagykorúak vagytok...menjetek nyugodtan,majd valahogy megbékél...indulás előtti nap gondolom a srác már nálad alszik/ami okos döntés,nehogy anyuka valamit kitaláljon/akkor előtte azért mondja el neki a döntését...és köszönjön el rendesen illamtudóan!

Ajándékról az édesanvjának meg ne feletkezzetek meg!

Egyébként iszonyatosan féltékeny lehet a fiára...jobban érzi veled magát és estleg új családja is lesz...és most nagyon aggódik,hogy elveszitek,elszeretitek a srácot...efelől is érdemes lenne megnyugtatni az édesanyát!Leülni vele beszélni a srácnak,hogy mennyire szereti őt és ő a családja...hogy ez így is mrad és nem örökre megy el!És visszajön és senki nem léphet a helyére...stb Biztos rosszul érzi magát hogy valakiknél esetleg jobban érezheti magát na srác és emiatt elveszíti őt!

2010. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!