Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy anyós (anyósjelölt),...

Egy anyós (anyósjelölt), hogyan tehet tönkre egy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Történt veletek vagy a környezetetekben ilyen? Meséljetek konkrét példákat
2011. júl. 6. 20:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
74%
Nekem egy barátnőmmel volt az hogy összeköltözött a barátjával, és annak az anyja feszt odajárt hozzájuk, mindenbe beledumált, telebeszélte mindennel a fejét ami ő szerinte jó volt, kisajátította teljesen a fiát magának, mert az hagyta és végül a srác kidobta a barátnőmet az anyja miatt:(
2011. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

Hát, mint például a kedves nagymamám:

"Mindig is fájt nekem, hogy nem fogadja el anyumat édesapám feleségeként és förtelmes dolgokkal keseríti meg az életét. Olyanokkal, mint pédául: más nem tisztességes nőket akar apumra tukmálni, mikor anyum még csak 6 hétben volt velem, és annak idején a testvéremmel; folyton hazugságokkal rágalmazza.

És mégis folyton az áldozatot játsza mindenki előtt, és hogy anyum milyen rossz. Pedig anyumat tényleg megbecsülik és tisztelik, míg mamám még a lányát sem tudta megnevelni, aki elhagyta 1 újszülött gyerekét és a mostani gyerekei csak akkor kellenek mikor meg tudja őket lopni(habár még kiskoruak) és a férjét sem tiszteli.

Sajnos nem rég apum egy súlyos autóbalesetet szenvedett, az állapota nagyon kritikus volt 2 hónapig (addig az intenzíven volt, amiből majdnem 1 hónapot kómában). Csak anyum és én álltunk mellette, míg mamám csak egyszer jött be, akkor is mert anyum elvitte. Szó szoros értelemben nem törődött vele, míg az alkoholista lányát az egekig magasztalja.

De szerencsére apum jobban lett fizikailag (sajnos az ütés miatt az agya, mármint a gondolkodása sokat romlott).

És ekkor nagymamám elkezdte a hazugságait, miszerint anyum csak megjátszotta a hű feleséget, csak a nagymamám törődött apummal és ilyenek.

Mindezeket addig csinálta, míg most anyum kapott egy idegösszeroppanást és a korházba került. Erre apum nagyon megiedt és ő is bekerült a kórházba a sokk miatt.

Ezek a dolgok persze most sem érdekelték mamámat, míg én éjt nappalá téve dolgoztam, hogy legyen miből kifizetnem a szüleim kórházi költségét, és hogy visszajöhessenek a testvérem és mellém.

Három keserves hónap után hála az Istennek sikerült hazahoznam, úgy hogy nem tartozom a kórház fele, itthon a számlákat ki tudtam fizetni, és a testvéremet is fenn tudtam tartani (az már mellékes, hogy nekem sokszor még hamburgerre sem telt)

És most mamám nem hagyja, hogy örvendjünk a testvéremmel a szüleinknek, mert nagyon mocskos dolgokkal kezdett minket rágalmazni.

Mit tehetnék, hogy végre leálljon már mamám? Az utóbbi időben már elég a hangját meghellenom, hogy a bőgés utolérjen."

2011. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mivel beszélte tele a fejét?
2011. júl. 6. 20:36
 4/11 anonim válasza:
60%
1. vagyok..hát hogy a barátnőm nem hozzá való, nem főz jól, nem takarít jól, biztos hogy szeretője van közbe meg csak túlórázott.nagyon durva volt, amit csak el tudsz képzelni, hogy elszakítsa tőle a fiát
2011. júl. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
hú bazze mind2őt kerekperec képen vágtam vna aztán kereket oldottam vna árommal együtt vagy egy hatalmas ordibálós fejmosást minimum megért volna...
2011. júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
6 éves párkapcsolatban élek, még nem költöztünk össze, de csak napközben vagyok anyuméknál, akkor sem mindig. Párom anyjával nem volt bajom, eleinte rendes volt, de elment nyugdíjba...és kezdődtek a bajok. Ha valahol lát, legyen az posta, vagy csak épp az úton bicóval, képes felhívni munkahelyén, hogy látott erre, látott arra. Ezt már szóvá is tettem neki, de most a legújabb rigolyája, hogy bele fogok unni, ott fogom hagyni és keresek majd fiatalabbat. Azt tudni kell hogy köztünk 15 év van, DE 6 éve bírjuk egymást, és most is ugyanolyan nagy a szerelem. De kezdem ezt észrevenni az utóbbi időben, hogy kezd hallgatni anyucira... :( Bízok benne, hogy észre fogja venni, hogy nem érdekel más, és ahogy eddig, ezentúl sem fog érdekelni a korkülönbség.
2011. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
A barátom anyukája telebeszélte a fejét minden hülyeséggel rólam és szakított velem az anyukája miatt. Pedig már több mint 2 éve voltunk együtt és az anyukáját választotta.
2011. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Még nem is találkoztam a barátom anyukájával az már is a barátom tudtára adta, hogy nem szeret engem. De hogy erre miből jött rá az rejtély :O
2011. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Majdnem én szakítottam a szerelmemmel nem is olyan régen azért mert az anyja engem is cseszegetett meg őt is...

Most ott tartunk hogy nem megyek hozzájuk... majd lesz valami.

2011. júl. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én is attól félek hogy a miénket is tönkre teszi. Nagyon rossz indulatú alattomos nő. A hátam mögött pofázik rólam a páromnak, hogy így sz***r vagyok meg ezt nem csináltam meg , miért nem főzök (jelzem szoktam főzni de ő egy annyira régi módi nő hogy ő nem látja be hogy egy férfinek is meg egy nőnek is ugyan úgy ki kell venniük a részüket a háztartásból hogy jó legyen) sorolhatnám. Ha vele vagyok egy helységben és párom nincs ott (mert sajnos még velük élünk , de amint lehet költözünk) akkor őt is megpróbálja le járatni előttem. Sose lehet tudni róla hogy mikor fog beszólni mert kiszámíthatatlan.

Párom annyit mond hogy figyeljek oda mindenre amit csinálok hogy ne adja az anyjának támadási felületet.

Igaza is van de én már annyi bántást és sértegetést kaptam anyóstól meg a harmadik férjétől(Párom apja meghalt sajnos) hogy eljutottam arra a szintre hogy nem érdekelnek annyit beszélek velük amennyit kell szükséges de jövök is el a helységből ahol vannak ne hogy bántsanak .

A mi esetünkben csak is a költözés hozhat megoldást semmi más. De ha elköltözünk és folytatja ezt a viselkedést nem fogom a leendő gyerekem közelébe engedni az biztos.

Lehet rólam mondani hogy szívtelen vagyok de egy rossz anyós könnyen bánthatja a gyerekeim, ha én velem nincs ki békülve a gyerekeinkkel se fog, és folyamatosan bele fog szólni hogy neveljük őket.

Nincs semmi baj párom és köztem mert mellettem áll de csak ott lakunk és nem akar úgy össze veszni vele, ha majd költözünk párom is és én is elfogom mondani a véleményemet (ahogy anyósom is szokta ) és nem kell meg sértődnie rajta (ahogy nekem is mondani szokta mert ez az Ő véleménye).

Elnézést ha valamit elírtam nem helyes de felnyomom az agyam rajta mert én se értem hogy hogy lehet ilyen hülye mint Ő nem ezt várná az ember az anyósától.

2015. márc. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!