Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoknál igaz, hogy jobban...

Lányoknál igaz, hogy jobban szeretik az apjukat?

Figyelt kérdés

Mindenki ezt mondja,pl.tanárok is stb.de akit csak én ismerek mindenki az anyját szereti jobban.én is az apukámat szeretem,ő nagyon jó velem,őt verte a bolond apja mikor gyerek volt,hogy már kék volt a szája stb.és az apám is szeret engem.akit általában vertek kiskorában az mind majdnem ugyanolyan lett mint az anyja vagy az apja aki verte.de az apukám más.nekünk nincs sok pénzünk,de majd megszakad a szívem,mikor azt mondja,hogy ő mindent megszeretne nekem adni,és ilyenkor olyan szomorú vagyok.az anyukám külföldön van,dolgozik,hogy tudjunk megélni.nincs kifizetve az autó,még van egy csomó számla +bank.az apám taxizásból él.gondolhatjátok milyen szomorú vagyok.


bocsánat,ha hosszú voltam,s kicsit eltértem a témától,csak annyit hallani a rossz apákról és én boldog vagyok,hogy ilyen családba születtem.)


és köszi a válaszokat.


2010. szept. 7. 09:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%
Én apás vagyok. 19/L
2010. szept. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
51%
Én anyukámat szeretem, sokkal jobban. Lány vagyok.
2010. szept. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Nem, apu egy depresszós, tutyimutyi alak volt, semmiben nem segített, azt mondta mindig, hogy kérdezzem meg a tanáraimat, ha nem tudok valamit, meg, hogy gondolkodjak el rajta, hogyan lehet.

Már azt sem akarta engedni, hogy 14 éves korom után tanulja, szakmunkásképzőbe akart iratni, közben tiszta ötös voltam mindenből.

Anyu többet segített, de ő meg rendkívül szeszélyes, egy ideig segít, aztán meg elmegy a kedve tőle.

2010. szept. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Örülhetsz hogy neked ilyen apukád van.én nem is ismerem soha egyszer nem találkoztam vele, amikor megtudta hogy anyu terhes velem, elhagyta őt és nem is kíváncsi rám de csak azért mert lány vagyok...én soha nem fogom megtudni milyen egy apával élni, és most már nem is érdekel.a nagyszüleim neveltek anyuval és nekem a nagyapám volt az apám mert úgy szerettem őt mint az édesapám.ő tanított meg biciglizni rajzolni mindent.tavaly sajnos őt is elveszítettem:( tavalyelőtt meg a nagymamámat.. szóval én nem szeretem az apám:P
2010. szept. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek az apja szétitta magát és meghalt, ha élne a gyerekei ne tudtak volna továbbtanulni, főleg nem orvosin.
2010. szept. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
80%

Én utálom,és undorodok az apámnak nevezett embertől!!!

27 nő

2010. szept. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Én szerettem volna az apámat, ha nem lett volna egy agresszív, verekedős, szadista alkoholista. Azt sem tudta, hányadikos vagyok. Gyűlöltem őt, adott pillanatban a kést belevágtam volna. Mikor 16 éves lettem, megelégeltem. Nagyon féltem tőle, mégis megígértem neki, hogy átküldöm a másvilágra, ha nem fogja vissza magát. Onnantól kezdve én vertem őt. Majd eltelt 20 év. Meghaltak az ivócimborák, és most amikor nyugdíjas lett, és betegeskedik, találtunk egymásra, mint apa és lánya. Meg tudtam bocsátani neki mindent, de elfelejteni soha nem fogom. Ugyanúgy segítem őt, akár az Anyukámat. Bennem is bennem van egy nagy adag agresszivítás, (hozott példa?) de féken tartom magam. Még kicsit sem szeretnék az apámra hasonlítani. Boldog lehetsz, hogy szeretnivaló az Édesapád. Nekem ez nem adatott meg az életben.
2010. szept. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkettőt nagyon szeretem:)

25/l

2010. szept. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
74%
Én mindkét szülőmet egyformán szeretem. 26N
2010. szept. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
én kiskoromban nagyon apás voltam.. tőle amit kértem (játékokat, csokit) mindent megkaptam ami megtetszett. Sose mondta h szeret, nem ad sose puszit, nem kaptam sose tőle ölelést.. régebben sokat ivott, volt h megpofozott, megfenyegetett de nem csak engem hanem anyumat is:( mostanában egy pár hónapja visszavett az arcából és nem is iszik annyit, de akkor is anyumat fogom a legjobban szeretni tőle minden szeretetet megkapok. el sem hiszem h kisbabakoromban azért szerettem jobban aput mert megvette nekem amit szerettem volna.. mostanában már semmit nem kapok tőle, de nem is szorulok rá.. a szememben csak egy idegen férfi aki velünk lakik.
2010. szept. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!