Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen szinű legyen a karácson...

Milyen szinű legyen a karácsonyfánkon a disz?

Figyelt kérdés
rózsaszin-zöld, narancs-barna, csokibarna-almazöld, almazöld-pezsgő, lila-pezsgő, rózsaszin-pezsgő
2010. nov. 20. 14:10
 1/6 anonim válasza:
zöld ne legyen,inkább narancs-barna <3 az nagyon szép
2010. nov. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk régi cuki díszeink vannak .a acsúcsdíszt még én csináltam :D nagyon borzasztó lett, de anyumék szeretik.

meg midnen évben veszek anyukámnak egy kis dióhély-pólyás babát, mert amikor megszülettem, az előző év karácsonyán valakitől kapott egy ilyet :)

2010. nov. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kék
2010. nov. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én idén piros díszeket teszek a fára!


Az IKEA-ban vettem egy csomó piros karácsonyfadíszt, van hozzá illő csúcsdísz is, gyöngy-girland, stb...

A díszek azonos pirosak, de van közötte fényes, matt, csavart, kerek, csúcsos, csillámos, stb.

Nagyon jól néznek ki!... :-DDD


Én úgy vettem észre, hogy a piros szín mutat a legjobban a karácsonyfán!


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2010. nov. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nekünk az elöző években arany piros variáciok voltak, már unom, valami modernebbet szeretnék.
2010. nov. 20. 15:15
 6/6 anonim válasza:
Minekunk ezus-kek vagy piros-arany
2012. aug. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!