Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy meg akarja a...

Normális, hogy meg akarja a családom tiltani, hogy a karácsonyfánkról készült képpel kívánjak boldog karácsonyt, az ismerőseimnek?

Figyelt kérdés

Szerintük kb. halálos bűn, hogy ki akarom posztolni a fát facebookra, mert az nem kell, meg minek stb.

És amikor érvelnék, hogy elfogadom, hogy ők nem szeretnének ilyet kirakni, én elfogadom őket. De ők is fogadjanak el, csak lehurrognak, és nem állnak le értelmes emberként vitázni velem, és tőlem is azt várják el, hogy fogjam be. 28/F



2021. dec. 23. 18:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%
Keress egy random karácsonyfa képet neten, aztán a családi béke is emgmarad.
2021. dec. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Bármilyen képes posztot ők csak felesleges magamutogatásnak gondolnak, és személytelen hülyeségnek.
2021. dec. 23. 20:48
 13/19 anonim ***** válasza:
86%
De minek előre bejelenteni, mit fogsz posztolni? Csinálj olyan fotót, amin semmi más nem látszik, csak a fa.
2021. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
87%
Sosem értettem, hogy miért nem elég a közeli tényleges ismerősöknek (akiket tényleg ismersz, nem csak Facebookon) kellemes karácsonyi ünnepeket kívánni? Miért kell 24.-én ezzel telenyomni a Facebookot, majd megismételni 31.-én.
2021. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%
Buta vagy.
2021. dec. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Skorpió87 ***** válasza:
85%

Hát sokan a facebookot magamutogatásra használják, egyre inkább kiposztolják a magánéletüket, hol jártak, mit ettek, stb-stb. Aztán dörzsölik a kezüket pár like kíséretében.

De egyébként nem volna nagy dolog ez a fa kérdés :D, de mivel ott laksz, hát beleszólnak ebbe...Hagyd a fenébe, én nem folynék ebbe bele, jobb ilyenkor a békesség. Majd ha külön költözöl, akkor szabadon megoszthatsz bármit...

2021. dec. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha elfogadod hogy nem enedi mert ha 28 évesen otthon laksz még sokáig azt fogod csinálni amit anya mond.
2022. jan. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
65%

Először is vedd le az összes húszezresbe csomagolt szaloncukrot.

Ha ez megvolt sztem nem bánják ha kiposztolod.

2022. dec. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
20%
"Amíg az én hazamban laksz...", addig ne posztold ki, amit ő nem akar megmutatni a világnak. Nem etikus. Nem tudom mit izélsz ezen. Még vitatkozni! Hát nincs jobb dolgod, igazán?
2022. dec. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!