Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a családomnak...

Mit tegyek ha a családomnak más a politikai beállítottsága mint nekem, és ezért sokszor kapom a "pofonokat"?

Figyelt kérdés
Ők eléggé régi módi felfogásúak, kicsit előítéletesek másokkal, más népekkel/kultúrákkal én pedig nyitottabb vagyok a világ felé. Általában kerülöm a témát de amikor kérdeznek valamit és elmondom a véleményem, elküldenek a sóhivatalba, és azt látom, hogy ez nekik tetszik, ha ezzel "cukkolhatnak".

2019. jan. 29. 22:08
 1/3 Napsi2019 ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem vagy egyedül ezzel a problémával :))) Egyszerűen offold a kérdést, rövidesen leszoknak rólad. Az időjárás és más rokonok gyors megemlítése általában beválik. Olyanokkal beszélgess inkább politikáról, akik nem szivatásból kérdezgetnek, hanem tényleg érdekli őket a véleményed
2019. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell velük politikáról társalogni, vagy bármi ehhez kapcsolódó vitába belefolyni. Egyik füleden be, másikon ki. Feltételezem azért megy a vita, mert te partner vagy ebben. Az idősebb korosztály nagyon nehezen változtat a nézetein, igy felesleges azon erőlködni, hogy esetleg meggyőzd őket, hogy az a jó ahogyan te látod a dolgokat. Minden ember más. Valaki szerint ez a jó, valaki szerint meg amaz.
2019. jan. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Családban, baráti társaságban NEM BESZÉLGETÜNK POLITIKÁRÓL. Megmérgezi a kapcsolatokat.
2019. jan. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!