Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a szüleim nem tudják...

Ha a szüleim nem tudják elfogadni beállítottságomat, akkor nem szeretnek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 16:11
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
84%
szeretnek csak a legjobbat akarják neked. és megriadtak a másságodtól meg szégyellik mások elött
2011. okt. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem értenek egyet valamibe, veled, az nem jelenti azt hogy nem szeretnek...beszélj velük őszintén az érzéseidről, és hátha megértőbbek lesznek!!!
2011. okt. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
68%
Én "más" vagyok,engem elfogadtak. Ha nem fogadnak el nem szeretnek. Magyarázd el nekik,hogy mi az a leszbikus/meleg/transzszexuális és értesd meg velük,a lényeget: te nem ez akarsz lenni,hanem ennek születtél. Ha nem értenek meg akkor sajnos nem szeretnek eléggé. Egy a szülői támogatással élő transzszexuális.
2011. okt. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
89%
Idő kell, hogy megemésszék. Le kell tenniük az unokáról is. És igen, szerintem is az 1. válaszoló áll legközelebb a realitáshoz esetedben.
2011. okt. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Az ő fiatalkorukban is létezett ugyan, de kevésbé volt látható/beszédtéma ez a dolog (és szarabb is volt az érintetteknek, az biztos)

Remélhetőleg előbb-utóbb megemésztik,értesd meg velük, hogy ez nem egy divathóbort nálad.

2011. okt. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
31%
Attól függ, mennyi ideje nem fogadják el. Kell bizonyos idő, hogy megemésztődjön bennük a dolog. Persze ha már évek óta nem tudnak elfogadni, az más tészta... Akkor nem szeretnek igazán és ez az ő szégyenük! Az ilyen szülő nem érdemli meg, hogy anyának/apának hívják!
2011. okt. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el szeretnek,csak idő kell még feldolgozzák az egészet.
2011. okt. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
38%
Egyáltalán milyen más beállítottságod van?Valami divat hóbort?Punk,Emó,Szkinhed,vagy mi?Amúgy miértne szeretnének,ez nem úgy működik,hogy mától nem szeretlek.
2011. okt. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Éppen azért fáj nekik mert szeretnek.

De az is igaz, hogy ez sokszor a jó kapcsolat végét jelentheti. Az én családom egy éve tudja és még most sem fogadják el, és nem is fogják soha, de szeretjük egymást.

2011. okt. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre is és sajnálom őket. Lehet, hogy jobb ha nem beszélek velük ilyenekről, hogy ne idegesítsem őket?
2011. okt. 22. 18:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!