Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme lépni, vagy...

Van értelme lépni, vagy maradjak inkább még?

Figyelt kérdés
Jelenleg szüleim házában lakom,külön kis szobám van. Minimális összeget kell,hogy hazaadjak, azaz tudok spórolni. Szeretnék külön költözni már és ideje is lenne, úgy érzem jót tenne. Albérletet vennénk ki egy barátnőmmel, csak ugye mellette nem tudnék félretenni. Megérné szerintetek? Albérlet=szabadabb élet, önállósodás vs szülői ház:spórolás de alkalmazkodóbb, kötöttebb élet.
2021. dec. 27. 20:58
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
77%

Jelenleg én is otthon lakom,nincs ebben semmi rossz. Nem zavarjuk egymást, mindenkinek megvan a maga kis helye, éljük az életünket. Az nem normális, ami ingatlanokat illetően az országban megy. Egy egyedülálló nem tud lakást venni minimális hitellel sem, mert a kormány így intézte az egészet. De minek menjek bele egy kapcsolatba, ha nem találok rá megfelelő partnert?

A helyedben maradnék és gyűjtenék még, és ha minden kötél szakad, akkor hitelből vennék lakást, mert más lehetőség nem igen van. Ez a barátnővel összeköltözés nem biztos, hogy olyan jó ötlet. Leléphet, átverhet bármikor

2023. ápr. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell tudni. Milyen éltetet akarsz? Mi nem tudjuk neked mi éri meg jobban. Én 18 évesen munkába álltam és elköltöztem albérletbe 2 barátommal. Nehéz volt a magam ura lettem. Te vagy már eléggé felnőtt ehhez? Minden kezdet nehéz.
2023. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Mi történt veled kérdező, az elmúlt közel két évben?

Azért érdekes a történeted, mert a rátelepedő szülők általában nem a gyerekük 30. születésnapja körül kezdik a rátelepedést, hanem korábban. Az viszont biztos, hogy ez szörnyű és én elmenekülnék ilyen szülőktől. Ettől függetlenül nem ítéllek el, ha másképp döntöttél.

2023. okt. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
51%
Szóval összesen 70-80 ezred lenne az albira (50-60 félretett pénz + 20, amit leadsz), ami mellett már egy fillért se tudsz félretenni. Szerinted ez elég? Mi történik, ha a barátnőd bepasizik, és külön akar költözni, te meg nem találsz lakótársat? Mi van, ha elromlik a mobilod, és venni kell másikat?
2023. okt. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!