Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelenleg nagyon reménytelennek...

Jelenleg nagyon reménytelennek érzem az életem?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk a férjemmel,egy depresszív alkat volt az elejétől és ivott-mostmár egyre többet és teljesen elhanyagol-kiderült hogy titokban melegekkel beszélget mert van egy ilyen vonzalma feléjük.Lett egy kislányunk,3 éves,első pillanattol ellenkezős és akaratos baba volt,nagyszájú-szerepelni vágyó-tanítani hiába próbálom mert nem hallgat rám,és ha valami nem tetszik akkor ordít és verekedik.Anyóséknál lakunk-nem nagyon jutunk semmire-egy lépés előre-utánna valami örökké ránk jön-kettő hátra.Ezt szemrehányásként anyóséktól is megkapjuk….egyetemet kezdtem el-2 évem van meg belőle és még kettő kell…most vizsgaidőszakom van-egy nap 3 vizsgával-a férjem részeg és csattogtat-a gyerek ordit-én meg teljesen ugy erzem hogy nincs sok ertelme igy az eletemnek…teljesen ebben az elmult 6 honapban elfaradtam,ez az ev szornyu volt…erdemes igy elni?gyulolom az eletem
máj. 25. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Miért mondtál igent akkor?
máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Miért nem hagyod ott azt a pasast?!


Vagy troll vagy, vagy csak idióta. Jóhiszemű nem lehetsz, mert te magad ismerted be hogy a férfiakhoz vonzódik, nem hozzád.

máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Minek kellett hozzámenni? Aztán meg szülni neki, ha az elejétől ilyen volt?

Komolyan kérdezem.

máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem vallotta be hogy ő most ilyen vonzalmat érez-az ital problemait is eltitkolta-kesobb jott ez elo akkor meg mindent megigert csak bizzak benne es adjak idot neki,ezt a vonzalmat meg most 1 eve tudtam meg.

Eletem alma az volt hogy csaladom lehessen,rolam lemondtak a szuleim es mostoha szuloknel nevelkedtem-akiknek az agyin narcisztikus,a masik meg alkoholista volt-ahogy betoltottem a 18at kitettek az utamra…4 evet bolyongtam a vilàgban-talaltam egy narcisztikus tarsat akitol alig tudtam megszabadulni-az hogy a ferjem csendes volt,visza huzodo-nem bantott akkor-nekem aldasnak tunt…

máj. 25. 21:23
 5/13 anonim ***** válasza:
20%

Figyelj oda jobban, mit kamuzol, mert így nem fogja elhinni senki.

Az elején még azt írod kezdetektől fogva ilyen volt, most meg, hogy egy éve derült ki.

máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

"egy depresszív alkat volt az elejétől"

A többi ráadás...nem is értelek.

Ott a gyerek és kérdezed van e értelme bárminek is.

máj. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Én megértem, hogy sz*r gyerekkorod volt és arról természetesen nem te tehetsz.

De mi a jó isten kínjáért csináltál egy gyereket, főleg egy ilyen faszival, kb a semmibe? Legalább annyit tehettél volna, hogy akkor vállalsz gyereket amikor tudsz neki boldog gyerekkort biztosítani, hogy ne szenvedjen ő is mint te annó.


De hát a baj már megtörtént, a gyereket nem lehet varázsütéssel eltüntetni szóval:

Minél előbb ki kéne szakadnod ebből a környezetből.

Ha egyetem mellett jut időd egy munkára amiből finanszírozni tudod a külön albérletet és a többi létfenntartáshoz szükséges kiadásaitok akkor az tökéletes.

Viszont erre kevés esély van.

Ha ez nem megy, akkor sajnos az egyetemet hanyagolnod kéne kicsit. Besétálsz az egyetemen a TO-ra megkérdezed, hogyha most otthagyod az egyetemet, de pár éven belül folytatnád akkor milyen lehetőségeid vannak (értsd: ha újra elkezded tudod e ott folytatni ahol abbahagytad, vagy teljesen előröl kell e kezdened)

Utána keresel egy rendes munkát amiből fenn tudod tartani magadat és a gyereked. Ha ez mind megvan és kialakult az egyensúly az új életetekben utána visszatérhetsz arra, hogy befejezd az egyetemi képzésed. Talán majd a levelezős megoldás lesz számodra a megfelelő akkor. Azt könnyebben csinálod munka és gyerek mellett. Ez, hogy rendbe legyen az életetek pár évbe bele fog telni és valószínű nagyon nehéz is lesz, de tartsd a szemed előtt a végeredményt, azt, hogy jobb életetek legyen.

A férjed nem fog megváltozni, akárhogy is szeretnéd, akárhogy is ígérgeti, hogy ő megváltozik. És ha ott maradtok még a maradék egyetemi éveid alatt, akkor a gyerekben is traumák fognak keletkezni, amit szerintem te sem szeretnél.

máj. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Iszik, eleve depresszív alkat volt, te meg álmodozásból gyereket szültél.

Megfőzted, edd meg. Keress munkát, menj át levelezőre és hagyd ott a pasast. A válást elindítod, jelzed, hogy iszik a pasas, ennek fényében fogják megállapítani a láthatást.

A lányod azért kezelhetetlen, mert nem érzi magát biztonságban.

máj. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekedért muszáj küzdened!!!

Tarts ki, diplomázz le, keresse egy jó állást és hátra se nézz többet!

máj. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

Azt írod, kezdettől ivott és depresszív alkat volt. Miért mentél hozzá és szültél gyereket???


Nem tudlak sajnálni, csak a gyereket, aki már megint két ember hlyesége miatt szenved.


Menj melózni, válj el lépj le. Ennyit tehetsz a gyereked érdekében.

máj. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!