Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » T_i is morcosak lennétek...

T_i is morcosak lennétek egésznap mindenkivel, azért mert leestetek a lépcsőn?

Figyelt kérdés
Apukám barátnője tegnap este jött lefele a csigalépcsőn, villanyt nem kapcsolta fel, és az alsó lépcsőfokot nem látta ezért leesett a lépcsőn beverte a hátát is meg a szája is kicsattant. Természetesen megértem hogy rossz lehetett, próbáltunk vigasztalni de azóta olyan flegma lett az egész családdal.. :¢ Velem érzem hogy próbál kedves vicces lenni de jó lenne ha teljesen a régi lenne :3 Mit tegyek, hogy jobb kedve legyen?

2021. dec. 28. 12:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%

Mit jelent az, hogy kicsattant a szája?

Amúgy persze, hogy morcos, ha egyszer fájdalmai vannak. Kérdezd meg, tudsz-e neki segíteni valamit, aztán hagyd békén, hadd pihenjen.

2021. dec. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
Hat ha mindenem fajna, akkor igen, morcos lennek, de valoszinuleg ebben az esetben nem is akarnek a tobbiekkel beszelgetni, leheverednek egy agyra nyugalomban es olvasgatnek, sorozatot neznek egyedul, amig jobb nem lesz.
2021. dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
12%
Ha akkora fájdalma lenne, akkor nem lenne energiája flegmázni. Lehet azt gondolja, hogy neki most ki kéne nyalni a s*ggét, mert baleset érte, de ti ezt nem teszitek meg, és ezt vette zokon, emiatt morcos.
2021. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
12%

Szóval a saját hülyesége miatt szenved... Ki is hajitanám ha a saját maga hülyesége miatt játszaná a beképzelt majmot.


Utóirat: te kérdező meg jó nagy pincsi lehetsz, ha még képes vagy emiatt le menni kutyába.

2021. dec. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Én ràhagynàm.
2021. dec. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

Próbálom elképzelni, hogy hogy is lehet úgy esni lefelé menet, hogy valaki egyszerre üsse be a hátát és a száját.

Eddig nem sikerült.

Az viszont tény, hogyha leperecelnék és mindenem fájna, nem lenne kedvem jópofizni senkivel.

2021. dec. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

1. Hát hogy ilyen herpeszes lett, több helyen is, és az elég kellemetlen, tudom mert nekem is volt már ilyenem

6. Ezt én sem tudom, igazából akkor nem voltam ott úgyhogy pontosan nemtudom hogy történt, csak apukám szólt róla

2021. dec. 28. 13:54
 8/27 anonim ***** válasza:
91%
Én is szoktam néha úgy lenni hogy ha fáj valamim hogy hagyjon mindenki engem békén. Nem tudom miért.
2021. dec. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
86%
Herpeszes lett amiatt mert leesett a lépcsőn? Az érdekes..:)
2021. dec. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%
Ha valaki leesik a lépcsőről attól nem lesz herpeszes a szája. Amúgy ügyeletes orvos, vagy mentős látta, plána ha úgy esett nem ártana egy röntgen.
2021. dec. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!