Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet azon tul lepni,...

Hogy lehet azon tul lepni, hogy a csaladomban mindenki rosszban van mindenkivel, mindenki kibeszel mindenkit es allandoak a veszekedesek?

Figyelt kérdés

Nagyon maganyosnak erzem magam, van par baratom es parom de ennek ellenere is ugy erzem hianyzik a tudat hogy egy normalis csalad legyen a hatam mogott.

Az en csaladomban 3an vagyunk testverek, alig beszelgetunk egymassal, szuleim folyamatosan balheznak, anyukam veszekszik a batyammal, a batyam a noveremmel, a noverem anyukammal. Apukam nem beszel a testverevel 10 eve, anyukam szinten nem beszel a noverevel. Anyukam masik novere nem beszel a az en noveremmel.

Unokatesoimat ezer eve nem lattam es nem tartjuk a kapcsolatot, max fel evente egy szia hogy vagy?

De nyilvan tudjunk hogy a szuleink nem beszelnek.

Hogy lehet ezt elviselni?

Miert kell ilyennek lenni?

Nalunk az a fo problema, hogy mindenki maganak akarja az igazat es soha senki nem aldozna fel semmit a masikert.

Mindenki onzo es erdek.

Lesz ez valaha is jobb?

Hogy lepjek ezen tul?


2019. máj. 2. 07:55
 1/3 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

A szüleid otthonról hoztak sérüléseket, és nem tettek ezek kezeléséért. Ráadásul nem tanultak meg kommunikálni sem. Ezek alapján a testvéreid rossz mintákat örököltek.

Amit tehetsz:

1. Ne akard megváltoztatni őket! Túl sok energia, és akarat ellen nem megy.

2. Ne hagyd magad belevonni a háborúba!

3. Tarts fenn mindenkivel jó kapcsolatot! Hallgasd meg! Tarts titkot! Ne tárgyald ki senkivel! Kérésre adj tanácsot!

4. Az első puskadörrenésnél keress fedezéket.

2019. máj. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez van nálunk is... unokatesóimat nem láttam 5-6 éve... még a közvetlen rokonságnál is mamám vs bátyám háború van. Mindenkinek a pénz a fontos, a saját java, ezt már apám meg tesói elkezdték, majd most ragadt bátyámra is mamám ellen (lényegtelen mi miatt, de apróság). Szerintem ne foglalkozz velük, élj ahogy szeretnél. Sztem az ember addig ember amíg nem a pénz irányítja hanem az hogy éljen, ezért tartok már most ott ahol tesóm tart, pedig 8 évvel idősebb... ennyit erről.
2019. máj. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nyücü ***** válasza:
100%

Nekem ugyanez van.Ugyanigy erzem magam mint te.De én már megelégeltem .

Ritkabban jarok haza.mindenkivel szepen beszélek pl tesok....az uncsitesokat...stb rokonokkal nem beszelek kb mint akinek nincs.Koncentralok a parom csaladjara ott van ertelmes ember.ott is van rosszindulatu vele nem beszelek annyit.

Magyaran mondva szelektalok , miota nem foglalkozok masok problemajaval rosszmajusagaval sokkal nyugodtabb es boldogabb vagyok.

2019. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!