Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értelmeznéd? 49 évesen...

Hogyan értelmeznéd? 49 évesen még az anyjával egy szobában alvó férfi.

Figyelt kérdés
Nem a körülmények kényszerítik őket, mert kétszobás a ház. Barátnői voltak, időnként vannak, de egyikkel sem költözött még össze. Mindig is otthon élt.
2010. szept. 7. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
úgy értelmezném hogy nagyon gáz..nemazért de nemkell neki magánélet?? pszihológust javaslom..
2010. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

reakció1: van ilyen?

reakció2: neked ez tetszik?

reakció3: hol a manóban találkoztatok?

2010. szept. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
HÁt én is ismerek ilyet. A férjem egyik munkatársa. 50 éves korában aztán megismert egy roma csajt, és egyből helyrejött. Elvette feleségül, azóta már van gyerekük és persze külön élnek a mamától
2010. szept. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
lúzer
2010. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
anyuci pici fia, alapból 35-40 évesen már nem illik egy ingatlanban lakni.....egy szobában és majdnem 50, ugye nem akarsz vele összejönni?.....nagyon messziról!!!
2010. szept. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen anyakomplexusos ember. Sajnálom az ilyet, mert szellemileg nem érett, felnőtt, autonóm ember. Mindig is a "mama kicsi fia" fog maradni.
2010. szept. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem, nem akarok összejönni vele, a rokonságba tartozik. Viszont az utolsó barátnő, aki mellette volt, engem hívogatott panaszkodni. De egy idő után már kifogy az ember a szavakból.
2010. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy fiú ismerősöm 25 évesen az anyjával egy franciaágyban alszik, ha beteg.
2010. szept. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ismertem ilyet, de az meleg volt.
2010. szept. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Semmi konkrét oka nincsen annak, hogy elítéljek egy ilyen férfit. lehet, hogy reálisan látja a világot és úgy gondolja, hogy nincsen olyan nő, aki az anyjánál is jobban szeretné őt.


Amennyiben a szexuális igényeit nem az anyja elégíti ki, ami azért elég valószínű, akkor semmi kivetnivalót nem látok ebben. Jó neki, hogy ilyen anyja van.

2010. szept. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!