Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családodból ki áll hozzád a...

A családodból ki áll hozzád a legközelebb?

Figyelt kérdés
Ki az akinek bármit elmondhatsz? Mindig meghallgat? Kit szeretsz legjobban?

2021. dec. 30. 12:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekeim ,férjem.
2021. dec. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám, az öcsém, a férjem és az állataink. :D


A férjem az, akinek bármit elmondhatok. Nem teszek különbséget köztünk, mindannyiukat ugyanannyira szeretem, csak nyilván máshogy.

2021. dec. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsóval, nem tudok sorrendet állítani. A szüleimet, a páromat és a kutyámat ugyanannyira szeretem, csak másképpen. A szeretetben az a jó, hogy sosem fogy el, így bőven jut belőle mindenkinek. 🙂
2021. dec. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Anya
2021. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
84%
Anyai nagymamám állt hozzám a legközelebb, mióta ő nincs, azóta öcsém, utána pedig anya. Anya nem rossz anya, de megvannak a maga hibái és míg kisebb voltam, nagyon sok időt töltöttem mamámmal, így inkább ő volt nekem az a bizonyos "anyafigura", emlékszem, 10-15 körül furán éreztem magam a szüleimmel nyaraláson, mikor láttam, öcsém közelebb áll hozzájuk és elkezdtem olyanokat gondolni, hogy én nem vagyok közéjük való. Aztán, kamaszként is mamámmal beszéltem ki minden szívfájdalmam, a jó élményeim is mindig hozzá mentek, szexről is lazábban beszéltem neki asszem, mint anyámnak. Majd meghalt sajnos. Azóta is hiányzik, pedig hónapok teltek el. Ő volt a család szíve-lelke, nélküle kicsit olyan a családi élet, mint a húsleves só nélkül: normálisnak néz ki, de belekóstólva látszik, hogy nem az igazi.:(
2022. jan. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!