Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a család egy tagja magasra...

Ha a család egy tagja magasra jut, sikeresebb mint a családja valaha is volt, de arról a családtagról senki sem gondolta hogy sikeres lesz, akkor normális ha a család figyelmen kívül hagyja, továbbra is lenézik és nem akarják elfogadni a helyzetét?

Figyelt kérdés

2022. jan. 1. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Ha a család számára nem elfogadható módon lett sikeres, akkor igen.

Az illetöt meg ha zavarja, akkor nem kell a családdal foglalkozni, adott esetben el kell kerülni a találkozásokat.

2022. jan. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk csak egy rokon csinálta meg a szerencséjét, és ahogy tudjuk nem utálják őt, még névnapkor is elmennek százezrek, és összejövetelkor elég sokan jelen vannak náluk a családból.

Szerintem egy vállalkozó leszarja annyi pénz mellett hogy kifoglalkozik vele a családból és ki nem, van felesége 3 gyereke akik mellette vannak, és ha idő engedi lezárják a házat, majd pár nap múlva már külföldről posztolnak képet 1 hetes kirándulás címszó alatt.


Aki családban elítéli azt akinek valóban van esze, és X összeget megforgat, befektet attól nem kéne sajnálni, ismeretlenül én is sajnálom a másiktól, mert lehet a két lábán kívül mást nem használt érte, de ez van.


A legkönnyebb meló mellett morogni, amiből sosem törnek ki az emberek ha nem akarnak.

2022. jan. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem próféta a saját hazájában. Ha gyerekként lúzerként kezelték a rokonok, akkor is csúfolódni fognak rajta, ha milliárdos lesz.
2022. jan. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem normális, de a szerencsétlen emberek ilyenek. Nem tudják elfogadni a másik sikerét és próbálják visszahúzni a gödörbe.
2022. jan. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk normál esetben meg szerintem ha sikeres akkor pont tesz amgasról más véleményére és a saját életét építi.
2022. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Hát nekem inkább az a kérdésem, hogy alapból miért nézték le? Normális család normális emberrel nem tesz ilyet.
2022. jan. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek elég sz.ar család jutott. Tizenévesen mindig azt kapta hogy ilyen, olyan, nem is részletezem. Normális ember nem mond ilyet a gyerekére pedig ő már akkor szorgalmasabb volt az összesnél. 21 évesen már össze is költöztünk. Akkor nem volt munkája. Pár hónapig az én fizumból éltünk, nem kértünk kölcsön tőlük kijöttünk. Akkor kezdett bele a maszek munkába. Az évek alatt jól menő vàllalkozó lett. 30 éves korára. Most letagadnak mindent, ők mindig tudták hogy ügyes stb… és irigyek. Azt hogy mennyit dolgozott, dolgozik, én is a kutyàt nem érdekel. Nekünk könnyű.
2022. jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az attól is függ h hogyan lett "sikeres"

Unokatesóm mindig is iskola, majd munkakerülő volt. De mindig is azt gondolta magáról hogy ő milyen okos, szép, tökéletes. Tényleg tényleg buta szegény! Évekig tengődött nagymamám kontójára (fizette neki az albit stb)

majd összejött egy vállalkozó pasival. Azóta valami kisfőnök a pasi cégénél (inkább csak titulusa van, érdemben nem csinál többet mint egy asszisztens, és még azt is rosszul) De igen jó fizuja van, nagy ház, nyaralások stb..

Ettől én még nem tisztelem őt jobban. Hiszen ugyan az maradt, aki volt Egy semmirekellő

2022. jan. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
86%
Az ilyenekre szokták mondani, hogy irigy g...ik. XD
2022. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!