Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha a család (másik házban...

Gáz ha a család (másik házban elők) nem jut eszükbe néha kedveskedni, akár egy sütivel vagy bármi?

Figyelt kérdés

Részletezve:

Egy kisebb városban lakunk, 2 család, sokszor jönnek és mi is sokszor megyünk. Nem csak látogatási viszony van köztünk, kerti munkákkor szoktunk segíteni néha egymáson, stb.

Furcsa, hogy eszükbe nem jutna mondjuk egy évben egyszer kedveskedni egy 500Ft-os sütivel vagy bármi. Meglátsz egy cuki kis figurát akár, és azt mondod: Rád gondoltam.

A szokásos szülinapi ajándék megvan, de valahogy tök örülnék ilyen kedveskedésnek. Én már csináltam ilyet, 2x, aztán befejeztem mert nem volt vica-versa a dolog.

Szerintetek gáz, hogy én ezt gáznak gondolom?

Olyan mintha csak lennének mert család és díszként viselkednek, nem érzem azt hogy tényleg igazi család.


2022. jan. 7. 13:56
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
96%
Remélem csak trollkodsz kérdező... Isten mentsen az ilyen szomszédtól!
2022. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem várok viszonzást ha valakinek adok ajándékot, főleg ha olyan "csak úgy" ajándékot adok.
2022. jan. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha elugranak az auchanba és mondjuk nekik, hogy hozzanak már egy tejfölt, akkor igazán vehetnének egy sütit, tudják, hogy imádom. - na, én az ilyen emberekkel szakítom meg a kapcsolatot kb villámsebesen.
2022. jan. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
* olyanokkal, mint te, akik elvárnak ezt-azt.
2022. jan. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

"Azt nem írtam, hogy ők rendszeresen járnak cukiba."


És? AZért még nem kell minden rokonnak vinni :D

Menj el a pároddal, ha sütit akarsz.

2022. jan. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!