Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom elkényezteti a gyereké...

A párom elkényezteti a gyerekét, vagy én gondolom rosszul? Mit csináljak, ha ez nem tetszik?

Figyelt kérdés
Neki nem mondtam semmit még, nem élünk együtt, nem érint, így nem akarok beleszólni. Csak előbb-utóbb ha minden igaz, ez az én életemre is kihatással lesz..nem tudom mit csináljak, meg tudok-e ezzel békélni, vagy inkább hagyjam ez egészet...1 éve vagyunk együtt. Én vagyok a nő. Párom fia 14 éves. Kimaradozik iskolából, mert a párom megengedi neki, minden ennivalót, még szendvicset is a párom csinál neki, a párom vesz vizet, ha szomjas a gyerek. Ha nincs is otthon a párom, és a gyerek felhívja, hogy szomjas, visz haza neki vizet...a gyereknek mindene megvan, de még így is többet akar...ez csak pár dolog a sokból, de ilyen korban ez már szerintem túlzás, de lehet csak azért, mert engem nem így neveltek...
2022. jan. 14. 14:46
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
24%
Amúgy a 10-nek igaza van. 1. Semmi közöd hozzá, hogy a gyerekét hogy neveli vagy nem neveli, amíg nem hozza a nyakadra és éltek együtt. 2. Neked meg nem kötelességed finanszírozni a gyerekét, sőt semmi kötelezettséged nincs az irányába. 3. Nem kötelező csomagos férfivel lenni.
2022. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
76%

"Ha nincs is otthon a párom, és a gyerek felhívja, hogy szomjas, visz haza neki vizet"


Eddig a mondatig elhittem a sztorit.

2022. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
86%

És az anya hogy van a történetben?

Pároddal miért nem beszéltél még erről?

2022. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
74%

Pedig van ilyen 12-es hidd el

Láttam már ilyet komolyan

2022. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
91%
12es hidd el nálunk is ez van , a gyerekből úri gyerek lett , ha elé rakod a májast meg a kenyert hogy kenje meg magának inkább nem eszik , mert nincs megkenve és elfalatolva elé rakva, 19éves a párom fia ,én is hibás vagyok mert én raktam mindig elé a kaját így,de fiatal voltam és nem akartam konfliktust a párommal anno, most a közös gyerekünk várom és eldöntöttem,hogy mostmár lássa el magát a gyerek teljes mértékben vagy lássa el a párom,de én a saját gyerekem nem egy nyálas elkényeztetett buta gyereknek akarom nevelni aki életképtelen lesz , elég egy olyan a családba ,akit életem végéig 100%ba finanszirozni kell.
2022. jan. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
95%

Azért én megnézném, hogy milyen, mikor a palid pénzt kér tőled, hogy a gyerekének legyen szórni való zsebpénze, neked meg erre nedves lesz a bugyid és arra gondolsz, hogy te jó ég, én ennek a lúzernek úgy szülnék gyereket.

Komolyan nem üvöltenek neked a piros szirénák?

2022. jan. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!😊

#13 Az anya akkor sem törődött a gyerekkel mikor kicsi volt...de már ott is hagyta őket, messze van, nem is látogatja...

Említettem neki, hogy szerintem egy ennyi idős gyereknek már eléggé el kellene látnia magát, a minimum, hogy kiteszi magának a kaját, vagy lemegy a boltba vizért, vagy kiszálkázza magának a halat, de ő ugyanígy folytatta a nevelését, én meg nem vagyok sem az ő felesége, sem a gyerek anyja, nem éreztem úgy, hogy jogom lenne beleszólni.

#15 itt is ugyanez... többször ha nincs otthon még azért is fel kell hívni a gyereket, hogy evett-e, mert inkább van éhen. De van olyan is, hogy a nagyszülők visznek enni, ha apa nem tud.

2022. jan. 14. 17:07
 18/42 A kérdező kommentje:
#16 dehogynem, csak abban reménykedek, van valami más megoldás, mert a férfit nagyon szeretem...
2022. jan. 14. 17:11
 19/42 anonim válasza:
94%
Milyen más megoldás? Zaciba teszi a gyerekét? Ezt buktad, el kell fogadni.
2022. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, ez a pasi volt a legjobb az összes közül?
2022. jan. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!