Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom elkényezteti a gyereké...

A párom elkényezteti a gyerekét, vagy én gondolom rosszul? Mit csináljak, ha ez nem tetszik?

Figyelt kérdés
Neki nem mondtam semmit még, nem élünk együtt, nem érint, így nem akarok beleszólni. Csak előbb-utóbb ha minden igaz, ez az én életemre is kihatással lesz..nem tudom mit csináljak, meg tudok-e ezzel békélni, vagy inkább hagyjam ez egészet...1 éve vagyunk együtt. Én vagyok a nő. Párom fia 14 éves. Kimaradozik iskolából, mert a párom megengedi neki, minden ennivalót, még szendvicset is a párom csinál neki, a párom vesz vizet, ha szomjas a gyerek. Ha nincs is otthon a párom, és a gyerek felhívja, hogy szomjas, visz haza neki vizet...a gyereknek mindene megvan, de még így is többet akar...ez csak pár dolog a sokból, de ilyen korban ez már szerintem túlzás, de lehet csak azért, mert engem nem így neveltek...
2022. jan. 14. 14:46
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
21%
Ebben nincs semmi kényeztetés. ami viszont gond, hogy a te pénzedből megy.
2022. jan. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
#19 dehogyis, ilyet sosem kérnék...igazából csak arra voltam most kíváncsi, hogy tényleg ezzel az egésszel van a gond, vagy pedig én gondolom túl...
2022. jan. 14. 17:28
 23/42 anonim ***** válasza:
90%
Boldog leszel, amint megszabadultál tőlük. Menekülj.
2022. jan. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Már egy ideje foglalkoztat, és arra gondoltam, hogy mivel én szigorú nevelést kaptam, lehet azt gondolom az egyetlen normálisnak, és nincs baj ezzel, csak én hiszem azt. Egy szinten megértem, mert anya nélkül van, és csak az apja van neki...de vannak dolgok, amiket ebben a helyzetben is túlzásnak gondolok...
2022. jan. 14. 17:32
 25/42 anonim ***** válasza:
87%

Még egyszer: ha a férfi nem kerülne neked pénzbe, akkor én is azt mondanám, hogy nem a te dolgod, ne foglalkozz vele. Ha nem tetszik, hogy ajnározza a gyerekét, ne szülj neki gyereket, mert a tiedet is ajnározni fogja. Tapasztalat.


De hogy egy pasi pénzbe kerüljön… wtf? Még ha egy nő, akkor oké. De egy pasi?! Gondolkozz már… nehogy gyereket szülj neki!!

2022. jan. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
96%

Van közöd az agymenéséhez mert a te pénzed is bánjaű

Hagyd a francba ezt a palit

2022. jan. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
97%
Tök jó ötlet gyereket vállalni ezzel az emberrel, egy főnyeremény ,csináld csak :D
2022. jan. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
96%

Azt hittem, tök normál dolgokról fogsz írni és kiderül a sztori végére, hogy egy tipikus "irigy mostoha" vagy...De tévedtem.

Tényleg elég gáz, amit csinál, ezzel csak életképtelenségre neveli a gyerekét. Őszintén kétlem, hogy nincs a közelükben valami kisbolt és azért egy 14 évesnek, aki lassan gimibe megy, nem kéne, hogy eltörjön a kis lábacskája, amiért le kell sétafikálnia a boltba a vizecskéjéért. Főleg, ha még iskolába se jár rendesen, szóval elvileg szabadideje annyi van, mint a tenger...Az meg extra gáz, hogy még tőled kér kölcsön, hogy szegény kis fiacskájának legyen zsebpénze, amit kétlem, hogy megérdemelne. Egyáltalán egy ilyen gyereknek mire adnak zsebpénzt, hogy iskola helyett járjon máshová?

Én is azt tanácsolom, hogy menekülj még most, mert nem fog változni a helyzet. Ha együtt maradsz ezzel a csávóval, egy szép napon majd a számlákat nem tudjátok befizetni, mert helyette a kölyöknek adogatja a pénzt. Vagy ha ne adj' Isten, lenne közös gyereketek, majd választanod kéne, hogy vagy pelenkát veszel a kicsinek, vagy zsebpénzt adsz az ő fiának? Hell naw

2022. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
96%

Ez NEM fog változni!

Az oké, hogy a gyerek a legfontosabb, de nem kell életképtelennek nevelni!

Márpedig a párod most épp azt teszi, az meg a pofátlanság teteje, hogy tőled kér pénzt. Már rég szakítanod kellett volna vele, mert pont azért használ ki, mert szereted! Dobd ki, el fog múlni az érzés is!

2022. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
93%
Hú basszus kitépném a hajam ettől a takony gyerektől. Én 10 évesen már főztem magamnak kaját. Fingani tud egyedül azért? Drágám, menekülj ezektől....
2022. jan. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!