Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom elkényezteti a gyereké...

A párom elkényezteti a gyerekét, vagy én gondolom rosszul? Mit csináljak, ha ez nem tetszik?

Figyelt kérdés
Neki nem mondtam semmit még, nem élünk együtt, nem érint, így nem akarok beleszólni. Csak előbb-utóbb ha minden igaz, ez az én életemre is kihatással lesz..nem tudom mit csináljak, meg tudok-e ezzel békélni, vagy inkább hagyjam ez egészet...1 éve vagyunk együtt. Én vagyok a nő. Párom fia 14 éves. Kimaradozik iskolából, mert a párom megengedi neki, minden ennivalót, még szendvicset is a párom csinál neki, a párom vesz vizet, ha szomjas a gyerek. Ha nincs is otthon a párom, és a gyerek felhívja, hogy szomjas, visz haza neki vizet...a gyereknek mindene megvan, de még így is többet akar...ez csak pár dolog a sokból, de ilyen korban ez már szerintem túlzás, de lehet csak azért, mert engem nem így neveltek...
2022. jan. 14. 14:46
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
92%

Ha nekem kellett volna kölcsön adni, hogy a kölöknek legyen zsebpénz, ott hajtottam volna el a halál faxára, hogy álljon már a sarkára, meg hogy jön ő ahhoz, hogy az aktuális nőjét ebbe így belerángassa.

Ha 30-35 felett vagy, nagy eséllyel nem igen tudsz olyan korodbeli hapsit kifogni, aki gyerektelen, de még így is azt mondom, rakd ki a csávó szűrét és legalább olyat keress, aki tud határt felállítani. Ezalatt nem a másik végletet értem, hogy fullra elhanyagolja minden értelemben, pl. nincs egy normális cipője a gyereknek, éhezik a gyerek,stb.

2022. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
80%
Én most leszek 30. A korombeli férfiaknak, akiket ismerek a nagy részének még felesége sincs. Pedig 25-35 között sok embert ismerek.
2022. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
17%
25, te hol élsz? Ha az szerinted oké, ha egy nő pénzbe kerül, akkor az is okénak kell hogy legyen ha egy pasi kerül pénzbe. Tudod, egyenjogúság, te kis picsóka.
2022. jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
81%

33. Miért, te szülsz netalán gyereket, te maradsz otthon vele 3 éves koráig, és utána is te fogod fürdetni, lefektetni, otthon maradni vele ha beteg?


A nők pénzbe kerülnek, ezt mindenki tudja, csak a csórók hiszik azt, hogy van ingyen nő. Meg a kérdező pasija.

2022. jan. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
70%
33. Szerintem is mind a kettő nagyon gáz. Én nőként lenézem a kitartott nőket. Főleg, ha az életcél és nem átmeneti. Mellesleg ha a párom megszorulna, nem sajnálnám tőle a pénzt, vagy elvesztené a munkáját tuti nem dobnám ezért, mert jaj milyen már, hogy férfit el kell tartanom. Persze az, hogy egyáltalán nem akarna dolgozni csak élősködni, az más. Akkor repülne.
2022. jan. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
91%
34. Azért ez nem egészen így van. A családalapítás más, de a nő ha dolgozott, akkor a fizuja minimum 70%-át megkapja, szóval nem ingyen él, na meg pontosan, csinálja a gyerek dolgait. Azt nem nevezném eltartottságnak. Ezt kellene már sok pasinak és nőnek is felfognia.
2022. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
85%
34, az ilyenek miatt nem tartják a pasik még a normális nőket is semmire, mint te. Én pl nem kerülök pénzbe, mert fogom magam és elhúzom a valogamat dolgozni. Szaporkálni meg nem muszáj.
2022. jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
95%

Hanyagold és menekülj.

Gondold át: ha összeházasodtok, és lesz közös gyereketek...

-továbbra is az ő "elsőszülött" gyereke lesz a fókuszban?

-ha már most is kölcsönadsz neki(k), akkor ugyan vajon mi lesz akkor, miből fogtok élni -ahogy a többi válaszadó is kérdezte, és hogyan?

Keress egy olyat, akinek nincs gyereke, és kicsit rendezettebb az egzisztenciája, mert ez a jelenlegi, ez... idővel jobban elfajulhat.

2022. jan. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
95%
és van, hogy én adok kölcsön, mert a gyereknek a napi zsebpénz, mindig meg kell, hogy legyen - és MIÉRT adsz neki bármit is? Neked semmi közöd a párod gyerekéhez pénzügyileg.
2022. jan. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
95%
Menekülj! Ez nem normális nevelés, ha maradsz életed végéig pénzelheted más gyerekét.
2022. jan. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!